کد خبر:111330
پ
حاج قاسم سلیمانی
تحلیل:

فرهنگ حاج قاسم سلیمانی

حاج قاسم سلیمانی یک فرهنگ است و فرهنگ ترور شدنی نیست.

حاج قاسم سلیمانی یک فرهنگ است و فرهنگ ترور شدنی نیست.

 

*** فرهنگ حاج قاسم سلیمانی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، تروریست‌های آمریکایی که دستشان به خون میلیون‌ها انسان در سراسر جهان آلوده است، به این امید که کابوس‌هایشان پایان یابد، سردار قاسم سلیمانی را ترور کردند، غافل از اینکه سلیمانی یک شخص نبود، وی یک فرهنگ بوده و هست، فرهنگی مبتنی بر مقاومت، دفاع از مظلوم و مقابله سخت باشیاطین.

 

*** تصورات آمریکا از ترور حاج قاسم‌سلیمانی

 

این فرهنگ، نشأت گرفته از قیام اباعبدالله الحسین (ع) در روز عاشورا است. هر قدر کابوس‌های یزید پلید با ریختن خون حسین (ع) پایان یافت و پایه‌های خلافتش مستحکم شد، کابوس‌های یزیدیان زمان در کاخ سیاه آمریکا نیز پایان خواهد یافت.

پسران احمق آمریکا با این تصور غلط که با ترور سردار سلیمانی پرچم مقاومت بر زمین خواهد افتاد، پرونده سیاه و ننگین خود را سیاه‌تر کردند و خون این مجاهد فی‌سبیل‌الله و محبوب قلوب همه آزادگان و مظلومان جهان را بر زمین ریختند، غافل از اینکه «فرهنگ و اندیشه مقاومت و شهادت» تمام‌شدنی و ترورشدنی نیست.

 

*** ترور قاسم سلیمانی، نشانه چیست؟

 

مگر با ترور کدامیک از فرماندهان پیشین مقاومت در ایران، لبنان و عراق، این حرکت جهانی علیه ظلم و استکبار متوقف شد که این بار این اتفاق رخ دهد؟
ترور مذبوحانه سردار قاسم سلیمانی توسط تروریست‌های آمریکایی، برای محور مقاومت، اولا نشانه‌ای روشن از افول و اضمحلال ابرقدرت پوشالی کاخ سیاه است و ثانیا خونی تازه را در رگ‌ها به جریان خواهد انداخت، بگونه‌ای که از امروز کابوس‌های دشمنان از ترس انتقام سخت، چند برابر خواهد شد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + هجده =

کلید مقابل را فعال کنید