کد خبر:111318
پ
وزیر ارتباطات
خبرگزاری سروش گزارش می‌دهد

پیام تسلیت وزیر ارتباطات به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی

وزیر ارتباطات و  فناوری اطلاعات در پیامی شهادت سردار قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

وزیر ارتباطات و  فناوری اطلاعات در پیامی شهادت سردار قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

 

*** پیام تسلیت وزیر ارتباطات به مناسبت شهادت سردار سلیمانی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، محمد جواد آذری جهرمی به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی پیام تسلیتی منتشر کرد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

ولا تحسبن الَّذین قتلوا فی سبیل اللَّـه أمواتا بل أَحیاء عند ربهم یرزقون

شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام، اسوه ایمان و اخلاص و شجاعت و ولایتمداری، حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، فرماندهان و همرزمان آن شهید والامقام در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، دوستداران انقلاب اسلامی در جای جای جهان و همه ملت ایران تسلیت می‌گویم.

اگر رئیس‌جمهور و حاکمیت بدطینت آمریکا تصور کنند با شهادت این سردار شجاع کار به پایان رسیده است، زهی خیال باطل! چرا که شهادت هنر مردان خدا است و آنچه تا‌کنون موجب پایداری و استقامت درخت تنومند و پربار نظام جمهوری اسلامی شده خون پاک همین شهیدان راه حق و حقیقت است.

بی‌تردید شهادت سردار سلیمانی آغاز حرکتی است که مبارزه و مقابله با آمریکا در همه زمینه‌های نظامی، سیاسی، بین‌المللی و علمی و فناوری را بسیار افزونتر از قبل می کند و انقلاب اسلامی را یک گام به جلوتر می‌برد.

 

*** پیام توییتر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

 

سردار سلیمانی فارغ از همه ابعاد وجودیش، محبوب قلب‌های همه آزادیخواهان جهان و مردم ایران، فارغ از دسته‌بندی‌ها و گرایش‌های سیاسی بود و امروز با شهادتش خون مردم ایران برای مقابله با تروریست دولتی آمریکا و هم پالکی‌هایش بیش از هر زمان به جوش آمده است.

اطمینان قلبی دارم که آن شهید والامقام در بارگاه ملکوتی حضرت حق و در دایره رحمت واسعه پروردگار جایگاهی رفیع دارد و روزی خوار خوان عشق حضرت حق است اما از اینکه کالبد خاکی او از این پس میان ما نیست سوگواریم و زانوی غم بغل گرفته‌ایم.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایان، همچنین در سوگ شهادت سردار معزز سپاه، حاج قاسم سلیمانی در پیامی در توییتر نوشت:

سوگواریم همه‌باهم، پیر و جوان، زن و مرد، بزرگ و کوچک عکس پیکر در خون سردار را با شادی منتشر کردند، در حالیکه که تاریخ مختارها را نخوانده‌ و نمی‌دانند، حاج قاسم عزیزم، محبوب قلبم، شهادتت مبارک.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − 5 =

کلید مقابل را فعال کنید