کد خبر:112025
پ
تعاونی‌های دانش‌بنیان
معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

حمایت از تعاونی‌های دانش‌بنیان/صدور ضمانت تا سقف یک میلیارد تومان

معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به حمایت از تعاونی‌های دانش‌بنیان از صدور ضمانت تا سقف یک میلیارد تومان خبر داد.

معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به حمایت از تعاونی‌های دانش‌بنیان از صدور ضمانت تا سقف یک میلیارد تومان خبر داد.

 

*** صدور ضمانت تا سقف یک میلیارد تومان

 

به گزارش خبرگزاری سروش، محمد کبیری در مراسم افتتاح مرکز نوآوری و توسعه تعاون دانشگاه کردستان در سنندج، با بیان این که شرایط امروز اقتصاد کشور می‌طلبد توجه ویژه‌ای به فعالیت‌های اقتصادی مبتنی بر تعاون و خرد جمعی اعمال شود، اظهار کرد:

در راستای افزایش نوآوری و خلاقیت بخش، تا سقف یک میلیارد تومان برای تعاونی‌هایی که واحد تحقیق و توسعه خود را راه‌اندازی کنند، ضمانت‌نامه صادر خواهد شد.

وی افزود: همچنین تعاونی فراگیر ملی پیشکسوتان (بازنشستگان) که در حال حاضر با عضویت ۱۰۰۰ نفر از بازنشستگان و خانواده‌های آنان فعالیت می‌کند و با هدف ایجاد چتر حمایتی و توانمندسازی اقشار کم درآمد، تامین شرایط و امکانات و وسایل کار برای جویندگان شغل در جامعه بازنشستگی راه‌اندازی شده است.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه حضور در استان کردستان تعدادی از پروژه‌های استانی را افتتاح کرد.

این پروژه‌ها شامل افتتاح باشگاه تعاون و کارآفرینی جهاد دانشگاهی کردستان که با هدف انجام برنامه‌های آموزشی و ترویجی تعاونی‌ها، ساماندهی استارتاپ‌ها در قالب تشکیل تعاونی، تبادل نظر و بررسی مسائل و مشکلات تعاونی‌های استان راه‌اندازی شد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 1 =

کلید مقابل را فعال کنید