کد خبر:111770
پ
کارگردان مشهور آمریکایی
خبرگزاری سروش گزارش می‌دهد

درخواست کارگردان مشهور آمریکایی از رهبر انقلاب

کارگردان مشهور آمریکایی با انتشار پستی در خواست خود را با رهبر انقلاب اسلامی در میان گذاشت.

کارگردان مشهور آمریکایی با انتشار پستی در خواست خود را با رهبر انقلاب اسلامی در میان گذاشت.

 

*** درخواست کارگردان مشهور آمریکایی از رهبر انقلاب

 

به گزارش خبرگزاری سروش، در پی شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی اتفاقات زیادی در سراسر دنیا در حال رخ دادن است، افراد زیادی از سراسر جهان در حال واکنش نشان دادن به این مسئله هستند و بسیاری از وقوع جنگ بین ایران و آمریکا می‌ترسند.

در میان کاربران عادی شبکه‌های اجتماعی اسامی بعضی از افراد معروف نیز به چشم می‌خورد، یکی از این افراد مایکل مور است که برای جلوگیری از هرگونه اتفاق ناگوار میان این دو کشور تلاش می‌کند.

مستندساز و کارگردان آمریکایی، در جدیدترین اقدام خود واکنش دیگری به جنگ‌افروزی ترامپ و شهادت قاسم سلیمانی در اینستاگرام خود نشان داد.

وی با انتشار پستی اعلام کرد که از رهبر ایران تفاضا کرده است به شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی بدون خشونت پاسخ دهد، مایکل مور جزو اکثریت مردم آمریکا است که از کارهای بی‌منطق و عملکرد بسیار بد ترامپ در ریاست جمهوری این کشور خسته شده‌اند.

 

*** متن و ترجمه پست منتشر شده توسط مایکل مور

 

به گزارش خبرگزاری سروش، متن و ترجمه پست منتشر شده توسط مستندساز و کارگردان آمریکایی، را در ادامه می‌خوانید:

من به تازگی به رهبر ایران درخواست تجدید نظر شخصی خودم را ارسال کرده‌ام و از ایشان درخواست کرده‌ام که به ترور ژنرال ارشد خود با خشونت پاسخ ندهد، بلکه اجازه دهید من و میلیون‌ها آمریکایی این مسئله را با صلح حل کنیم.

من نیز در پادکست خودم RUMBLE، پیامی برای ایشان ضبط کردم و نیز پیام دایرکت فرستادم، شما می‌توانید آن [پادکست] را بر روی هر پلتفرم پادکستی مانند اپل یا Spotify به صورت رایگان بشنوید، باید از وقوع جنگ جلوگیری کنیم، هر جنگی.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول