کد خبر:112049
پ
تعطیلی
خبرگزاری سروش گزارش می‌دهد:

تعطیلی مدارس یزد و شیراز در ۱۷ دی ماه

۱۷ دی ماه تمام مقاطع تحصیلی مدارس یزد و شیراز تعطیل است.

۱۷ دی ماه تمام مقاطع تحصیلی مدارس یزد و شیراز تعطیل است.

 

*** ۱۷ دی ماه تمام مقاطع تحصیلی مدارس یزد تعطیل است

 

به گزارش خبرگزاری سروش، روابط عمومی آموزش و پرورش یزد در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

بنا بر درخواست همکاران فرهنگی، دانش‌آموزان و اولیای آن‌ها مبنی بر حضور در مراسم تشییع و گرامیداشت شهید سردار سپهبد “حاج قاسم سلیمانی”، تمامی مدارس در همه مقاطع تحصیلی در استان یزد فردا سه شنبه ۱۷ دی ماه ۹۸ در نوبت صبح و عصر تعطیل اعلام می‌شود.

علاوه بر مدارس، برخی دانشگاه‌های استان یزد نیز در اطلاعیه‌های جداگانه‌ای امتحانات فردا (۱۸ دی ۹۸) را در استان یزد لغو کرده تا دانشجویان بتوانند در این مراسم شرکت کنند.

 

*** تعطیلی مدارس شیراز

 

زمان امتحانات لغو شده در اطلاعیه‌های دانشگاه‌ها آمده و هر دانشگاه در روزی پس از پایان زمان رسمی امتحانات، امتحان‌های فردا ( ۱۷ دی ۹۸) را برگزار می‌کند.

تعداد بسیار زیادی از مردم یزد آمادگی خود را برای حضور در مراسم تشییع سردار سرافراز اسلامی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان اعلام کرده و بسیاری افراد نیز به این استان سفر کرده‌اند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، آموزش و پرورش استان فارس نیز در خبری اعلام کرد بنا بر درخواست همکاران فرهنگی، دانش‌آموزان و اولیای آنها مبنی بر حضور در مراسم گرامیداشت شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شیراز، تمامی مدارس تمامی مقاطع تحصیلی شهر شیراز در روز سه شنبه ۱۷ دی ماه ۹۸ در نوبت صبح و عصر تعطیل شد. 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه