کد خبر:112062
پ
کاخ سفید
وزیر امور خارجه

توییت طعنه‌آمیز وزیر امور خارجه خطاب به رئیس‌جمهور آمریکا درباره تشییع پیکر شهید سلیمانی

وزیر امور خارجه خطاب به رئیس‌جمهور آمریکا درباره تشییع پیکر سلیمانی توئیت طعنه‌آمیزی منتشر کرد.

وزیر امور خارجه خطاب به رئیس‌جمهور آمریکا درباره تشییع پیکر شهید قاسم سلیمانی توئیت طعنه‌آمیزی منتشر کرد.

 

*** توییت طعنه‌آمیز وزیر امور خارجه خطاب به رئیس‌جمهور آمریکا درباره تشییع پیکر شهید سلیمانی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، محمد جواد ظریف با منشن کردن حساب توتیتری دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا و الصاق چندین عکس از حضور باشکوه و میلیونی مردم در مراسم بدرقه پیکرهای شهدای حمله تروریستی آمریکا به واکنش مقامات آمریکایی درباره حضور مردم در بدرقه سردار سلیمانی واکنش نشان داد.

محمد جواد ظریف در این توئیت نوشت:

«آیا در عمر خود این چنین دریای انسانی دیده‌اید؟ آیا هنوز می‌خواهید به مشورت دلقک‌هایی که به شما درباره ما مشورت می‌دهند گوش کنید؟»

وی در ادامه افزود: آیا هنوز تصور می‌کنید که می‌توانید اراده این ملت بزرگ و مردمش را بشکنید؟ پایان حضور نحس آمریکا در غرب آسیا شروع شده است.»

 

 

بر اساس این گزارش، روز گذشته یک مشاور وزارت خارجه آمریکا در واکنش به حضور غیرقابل وصف مردم در مراسم‌های وداع با پیکر شهدای عملیات تروریستی آمریکا، گفته بود، این حضور را به حساب حمایت از حکومت ایران نگذارید، اگر مردم شرکت نکنند بازداشت یا کشته می‌شوند!

 

*** شهادت حاج قاسم سلیمانی 

 

به گزارش خبرگزاری سروش، در جریان حمله به کاروان الحشدالشعبی در نزدیکی فرودگاه بغداد، سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه به همراه ابومهدی المهندس معاون الحشد الشعبی و چند نفر از اعضای این سازمان به شهادت رسیدند و برخی دیگر نیز مجروح شدند.

 

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − دو =

کلید مقابل را فعال کنید