کد خبر:112624
پ
پرسپولیس
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس:

بازگشت کالدرون به پرسپولیس منتفی شد/ معرفی سرمربی جدید تا ۲۳ دی

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به منتفی شدن بازگشت کالدرون به پرسپولیس از معرفی سرمربی جدید تا ۲۳ دی خبر داد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به منتفی‌شدن بازگشت کالدرون به پرسپولیس از معرفی سرمربی جدید تا ۲۳ دی خبر داد.

 

*** منتفی‌شدن بازگشت کالدرون به پرسپولیس

 

به گزارش خبرگزاری سروش، محمدحسن انصاری‌فرد در رابطه با تاخیر گابریل کالدرون در بازگشت به ایران اظهار داشت:

بازگشت کالدرون منتفی شده است , در نامه‌ای که هیات مدیره و مدیرعامل همراه با در نظر گرفتن شرایط مالی عالی، کالدرون ارسال کردند، از وی خواسته شد پاسخ خود را تا ۲۰ nd به باشگاه اعلام کند که چنین اتفاقی رخ نداد , به همین دلیل بازگشت سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال پرسپولیس منتفی شده است، ‌می‌خواستیم این موضوع را همزمان با معرفی سرمربی جدید اعلام کنیم، اما برای توافق با گزینه‌های سرمربیگری نیاز به زمان بیشتری است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه با اشاره به تلاش باشگاه برای بازگرداندن این مربی، گفت:
تا آنجایی که مقدور  باشد مذاکراتی که در این مدت میان طرفین صورت گرفته است را برای اطلاع هواداران تشریح می‌کنیم، البته قدر زحماتی را که کالدرون متحمل شد را می‌دانیم، اما مسائلی هست که باید بازگو شود تا هواداران که دانستن بسیاری از اتفاقات حق آنها است، مطلع شوند و بعد از شفاف‌سازی قضاوت کنند.
 

*** محقق‌شدن خواسته‌های کالدرون

 
وی با بیان اینکه فقط می‌توانم بگویم کالدرون بعد از ۱۰ روز و تحقق برخی خواسته‌ها از جمله پرداخت باقیمانده قسط اول و جلب رضایت بازیکنان از نظر مالی نسبت به بازگشت اقدامی نکرد، افزود:
با این وجود بعد از جلسه با مدیر برنامه‌های کالدرون نامه‌ای برای وی ارسال شد که حاوی نکات مهمی از جمله در نظر گرفتن شرایط مالی ویژه برای ایشان بود، با این وجود روز پنجشنبه وی خواسته‌های مالی و غیرمالی مطرح کرد که برخی‌ از آن‌ها بسیار عجیب، غیرقابل باور و بسیار فراتر از اخبار منتشره بود.
مدیرعامل پرسپولیس اذامه داد: با این وجود باشگاه باز هم پیشنهادات مالی ویژه‌ای به ایشان داد، اما روز شنبه هم خبری از پاسخ وی نشد کما اینکه در طول این مدت به هیچ نکته‌ای درباره نقل‌ و انتقالات و گزینه‌های خارجی یا آلترناتیو ایرانی پاسخ نداد.
 

*** معرفی سرمربی جدید

 
وی درباره انتخاب سرمربی جدید و جذب بازیکن، بیان داشت:
مذاکراتی با دو سه گزینه‌ خوب سرمربیگری داشته‌ایم و امیدواریم تا یکشنبه شب یا روز دوشنبه همه چیز مشخص شود. درباره جذب بازیکن هم باید بگویم که با برخی بازیکنان مذاکراتی داشتیم و همه جوانب را برای جذب بازیکن بررسی کرده و مذاکرات اولیه را انجام داده‌ایم. با برخی گزینه‌های سرمربیگری هم در این زمینه مشورت کرده‌ایم.
 
به گزارش خبرگزاری سروش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان اظهار داشت:
هواداران نگران نباشند و در عین حال بدانند که با انبوهی از مشکلات مواجه هستیم، اما تمام تلاش‌ خود را می‌کنیم تا در ۲ روز آینده بتوانیم برای تقویت تیم بهترین اتفاقات رقم بخورد. 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − دو =

کلید مقابل را فعال کنید