کد خبر:112697
پ
صنعت فولاد
مدیرعامل بانک صادرات اعلام کرد

۱۵ میلیارد دلار گردش مالی در صنعت فولاد

مدیرعامل بانک صادرات میزان گردش مالی در صنعت فولاد را ۱۵ میلیارد دلار خبر داد.

مدیرعامل بانک صادرات میزان گردش مالی در صنعت فولاد را ۱۵ میلیارد دلار اعلام کرد.

 

*** ۱۵ میلیارد دلار گردش مالی در صنعت فولاد 

 

به گزارش خبرگزاری سروش، حجت‌الله صیدی در افتتاحیه دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد بیان کرد:

⁩یکی از مهم‌ترین مشکلات در کشور ما خودباوری و باور داشتن به توانمندی‌های کشور عزیزمان است ⁩در ابتدای انقلاب ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تن ظرفیت فولاد بود، افزایش ظرفیتی که در این سال‌ها روی داده است بسیار چشمگیر بوده است.
وی ادامه داد: حتی در دوره قبل از انقلاب هم آمریکا تلاش می‌کرد ما صنعت‌فولاد نداشته باشیم، علی رغم آن ما در این سال‌ها به ۳۰ میلیون تن فولاد رسیده‌ایم که به معنای ۱۵ میلیارد دلار گردش مالی است و ⁩ما باید به ظرفیت ۵۰ میلیون تن فولاد برسیم زیرا پتانسیل‌های آن در حوزه‌های مختلف در کشور وجود دارند.
مدیرعامل بانک صادرات ایران در پایان، گفت:
خواهش من این است که دست اندرکاران صنعت فولاد برای رسیدن به ۴۵ میلیون تن برنامه‌ریزی کنند، بانک صادرات نیز از طرح‌ها حمایت می‌کند هدف ما این است که صنعت فولاد به ۳۰ میلیارد گردش مالی برسد، ⁩علی رغم تحریم‌هایی که صورت گرفته‌اند صنعت فولاد کشور ما رشد داشته است.
 

*** جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران 

 
به گزارش خبرگزاری سروش، به دنبال استقبال بی‌نظیر جامعه فولاد و به درخواست تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان زنجیره فولاد، جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با رویکرد بومی‌سازی، توسعه تکنولوژی و افزایش توان تأمین پایدار این رویداد ملی به مدت ۴ روز از ۲۳ تا ۲۶ دی‌ماه سال ۹۸ در سالن همایش‌ها و نمایشگاه‌های برج میلاد در حال برگزاری است.
 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + 14 =

کلید مقابل را فعال کنید