کد خبر:114481
پ
بلیت‌
خبرگزاری سروش گزارش می‌دهد:

قیمت بلیت دیدار پرسپولیس – استقلال، ۴۰۰ هزار تومان

بلیت دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال در بازار سیاه و فضای اینترنتی با قیمت بسیار بالا فروخته می‌شود.

بلیت دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال در بازار سیاه و فضای اینترنتی با قیمت بسیار بالا فروخته می‌شود.
 

*** قیمت بلیت دیدار پرسپولیس – استقلال، ۴۰۰ هزار تومان

 
به گزارش خبرگزاری سروش، اختلال سایت بلیت‌فروشی دیدار تیم‌های پرسپولیس – استقلال و همچنین حجم بالای استقبال هواداران از این بازی بار دیگر باعث شده  پای دلالان و سودجویان به بازار بلیت‌فروشی این مسابقه باز شود اتفاقی که در دربی‌های گذشته نیز بارها شاهد آن بودیم.

در فاصله یک روز مانده به این بازی حساس، با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌توان آگهی‌های فروش نسبتاً پُر تعداد بلیت در سایت‌ها را مشاهده کرد که قیمت هر بلیت از ۶۰ تا ۴۰۰ هزار تومان نیز قیمت گذاری شده است! نمونه‌ای از این اتفاق را در زیر مشاهده می‌کنید.

 

*** شرایط دو تیم در آستانه دربی

 

در آستانه دربی دور رفت لیگ برتر، دغدغه کادرفنی دو تیم و البته هواداران پرسپولیس و استقلال این بود که کالدرون و استراماچونی هنوز چند هفته از لیگ نگذشته، باید به استقبال مهمترین بازی فوتبال باشگاهی ایران بروند؛ موضوعی که واقعا  در کیفیت و جزئیات کار دو تیم موثر بود.

زیرا دو مربی ای که پیش تر در فوتبال ایران کار نکرده بودند، باید چند هفته پس از آغاز فعالیت شان، در دربی بزرگ آسیا حاضر می شدند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، این بار نیز فرهاد مجیدی و گل محمدی به تازگی کارشان را در استقلال و پرسپولیس شروع کرده‌اند اما شناخت این دو مربی از فوتبال ایران و به طور خاص از تیم های خودشان مناسب است.

امار کلی عملکرد استقلال و پرسپولیس بر اساس داده‌های سایت «یازده» تا پایان هفته هجدهم که البته تا حد زیادی میراث کار استراماچونی و کالدرون به حساب می‌آید، نشان می دهد که این دو تیم ظرفیت مناسبی برای ادامه درخشش در فصل ۹۸-۹۹ را دارند

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + یازده =

کلید مقابل را فعال کنید