کد خبر:114664
پ
شمخانی
دبیر شورای عالی امنیت ملی:

بزرگنمایی تهدیدات موهوم ابزار دشمن در جنگ ادراکی علیه مردم ایران است

دبیر شورای عالی امنیت ملی، بزرگنمایی تهدیدات موهوم را ابزار دشمن در جنگ ادراکی علیه مردم ایران عنوان کرد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی، بزرگنمایی تهدیدات موهوم را ابزار دشمن در جنگ ادراکی علیه مردم ایران عنوان کرد.

 

*** بزرگنمایی تهدیدات موهوم ابزار دشمن در جنگ ادراکی علیه مردم ایران است

 

به گزارش خبرگزاری سروش، علی شمخانی در آستانه ۱۹ بهمن روز نیروی هوایی در مراسم یادبود شهید جاوید الاثر سرلشکر خلبان محمد رضا آذرفر که در فرهنگستان هنر تهران برگزار شد؛ طی سخنانی با تشریح ابعاد توطئه‌های متعددی که از سوی امریکا علیه ایران در جریان است، اظهار کرد:

جنگ هیبریدی آمریکا بر علیه ایران که با هدف تسلیم سازی و فروپاشی دنبال می‌شود با دانش، علم، مسئولیت پذیری، هوشیاری، آمادگی و انسجام ملی محکوم به شکست است.

شمخانی گفت: جنگ ادراکی بعنوان یکی از ابعاد جنگ هیبریدی در صدد القاء این پیام است که آنگونه فکر کن و رفتار کن که من دیکته می‌کنم.

وی، کوچک و نادیده گرفتن واقعیت، قلب آن، بزرگنمایی تهدیدات موهوم و جااندازی آن بعنوان واقعیت را از دیگر شگرد‌های جنگ ادراکی برشمرد.

 

*** شکست مجدد مثلث عبری، عربی، غربی

 

شمخانی با بیان اینکه ورود به هر میدانی نیازمند شناخت کامل از محیط و مجهز بودن به ابزار آن میدان است و ورود به بستر اصلی جنگ ادراکی بدون امادگی منجربه خسارت‌های جبران ناپذیر می‌شودافزود:

فضای مجازی و رسانه که عناصر واسط بین پدیده و مخاطب است میدان نبرد قتل عام کنونی و ابزار به تسلیم کشاندن ملت‌ها است.

وی بیان کرد:

صدام و حامیانش با تصور فقدان آمادگی نیرو‌های مسلح کشور و برای فروپاشی ایران، جنگ را تحمیل کردند و ملت ایران و نیروی‌های مسلح با انسجام و رهبری امام اثبات کردند که عاقبت متوهمین شکست و مرگ است.

دبیر شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد:

ملت ایران با تاسی به تدابیر رهبرمعظم انقلاب و راه و منش شهیدان، جنگ هیبریدی و شاخه ادراکی آن را به شکست خواهد کشاند و بدون شک مثلث عبری، عربی، غربی در این کارزارنیز، چون گذشته، مجددا شکست خواهند خورد.

همه ما وظیفه داریم، چون شهید آذر فر‌ها که متناسب با جنگ تحمیلی هشت ساله لباس رزم بر تن کردند؛ با اندیشه و ابزار متناسب، به مقابله با جنگ هیبریدی دشمن برخیزیم.

 

به گزارش خبرگزری سروش، دبیر شورای عالی امنیت ملی در پایان، اظهار کرد:

با بهره‌گیری از پشتوانه‌های تمدنی، دینی و انقلابی و فعال سازی ظرفیت‌های عمیق و نهفته خویش قادر خواهیم بود بر تهدیدات نوین نیز غلبه کنیم و مسیر پیشرفت و تعالی نظام اسلامی را با اقتدار ادامه دهیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 19 =

کلید مقابل را فعال کنید