کد خبر:114965
پ
معوقات پرستاران
وزیر بهداشت:

ارائه خدمات به همه بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی به رغم بدهی زیاد این سازمان

وزیر بهداشت از ارائه خدمات به همه بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی به رغم بدهی زیاد این سازمان خبر داد.

وزیر بهداشت از ارائه خدمات به همه بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی به رغم بدهی زیاد این سازمان خبر داد.

 

*** ارائه خدمات به همه بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی به رغم بدهی زیاد این سازمان

 

به گزارش خبرگزاری سروش، سعید نمکی در مراسم بهره‌برداری از پایگاه برخط (انلاین) اطلاعات بیمه شدگان کشور، اظهار کرد: ریل‌گذاری اصلی خدمات الکترونیک را با راه‌اندازی پرونده الکترونیک سلامت برای ۸۰ میلیون ایرانی آغاز کرده‌ایم و این ریل‌گذاری باعث شد تا دستورالعمل‌های بالینی را بتوانیم اجرا کنیم.

وی ادامه داد: نسخه نویسی الکترونیک گام بعدی ما بود که زیر ساخت آن را فراهم کرده ایم و اکنون حدود ۱۰ هزار داروخانه در کشور این امکان را دارند، تلاش داریم که همه همکاران پزشک هم در مطب‌های خصوصی از این سیستم استفاده کنند وگرنه در آینده امکان ادامه کار برایشان مهیا نخواهد بود.

 

*** هیچ موردی از بیماری کرونا نداشتیم 

 

 دکتر نمکی در ادامه گفت:

ما باید بخشی از خدمات را از راه دور ارائه و هزینه‌های رفت و آمد بیماران را کاهش دهیم، زیر ساخت الکترونیک علاوه بر به روز شدن اطلاعات بیمه شده‌ها به ما در انتقال پیام‌های بهداشتی از راه دور کمک می‌کند و حتی می‌توان از این سامانه‌ها برای آموزش‌های مجازی به دانشجویان زیر گروه پزشکی استفاده کرد.

 

وزیر بهداشت درباره ویروس کرونا نیز، اظهار داشت:

به رغم همه مشکلات، هیچ موردی از بیماری کرونا نداشتیم و با کمک همکاران در سطح کشور به طور کامل و لحظه به لحظه کرونای جدید پیگیری و نمونه‌های مشکوک به دقت بررسی شده است، اگر این دو هفته را پشت سر بگذاریم از شرایط خطرناک عبور می‌کنیم.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 3 =

کلید مقابل را فعال کنید