کد خبر:115170
پ
مرتضی ضامنی
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌ تاکید کرد

لزوم نصب نرم‌افزار محاسبه پیمایش سوخت توسط رانندگان سرویس مدرسه

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌ بر لزوم نصب نرم‌افزار محاسبه پیمایش سوخت توسط رانندگان سرویس مدرسه تاکید کرد.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌ بر لزوم نصب نرم‌افزار محاسبه پیمایش سوخت توسط رانندگان سرویس مدرسه تاکید کرد.

 

*** لزوم نصب نرم‌افزار محاسبه پیمایش سوخت توسط رانندگان سرویس مدرسه

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مرتضی ضامنی درباره سهمیه اختصاص یافته به رانندگان سرویس مدارس، اظهار کرد:

بر اساس مصوبه هیات وزیران، مقرر شد تخصیص سهمیه سوخت رانندگان سرویس مدارس صرفاً بر مبنای احصاء پیمایش آن‌ها در قالب اعتبار نقدی به حساب مالکین این خودروها انجام می‌پذیرد.

این دسته از رانندگان برای برخورداری از سمهیه تخصیصی سوخت، باید نسبت به نصب اپلیکیشن محاسبه پیمایش سوخت هرچه سریعتر اقدام کنند.

ضامنی ادامه داد: میزان پیمایش ماهیانه هر راننده بر اساس گزارش ارسالی از نرم‌افزار فوق در هرماه محاسبه و مبنای اختصاص اعتبار مربوط به سهمیه سوخت است که رانندگان موظف هستند در تلفن همراه خود نصب کنند.

 

*** نصب‌نکردن اپلیکیشن محاسبه پیمایش

 

این مسئول در رابطه با نصب‌نکردن اپلیکیشن محاسبه پیمایش تصریح کرد:

مرجع شناسایی و فعالیت در این حوزه، نرم افزار موبایلی یاد شده است و عدم نصب این نرم افزار و عدم ارائه گزارش پیمایش صورت گرفته از این طریق سبب حذف سهمیه سوخت خواهد شد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در پایان، پیرامون استفاده از نرم افزار عنوان شده، اظهار داشت:

رانندگان سرویس مدارس باید با شروع هر سرویس، شروع سفر و پایان هر سرویس گزینه پایان سرویس را از طریق برنامه ثبت کنند (این موضوع شامل سرویس‌های رفت و برگشت و سرویس دوم و سوم نیز می‌شود)، مجموع سرویس‌های انجام شده و مسافت‌هایی که توسط راننده در مدت زمان فعالیت طی می‌شود تعیین کننده میزان سهمیه سوخت مورد نیاز راننده خواهد بود.

نرم افزار فوق صرفاً برای سنجش پیمایش این گروه از ناوگان جهت تعیین سهمیه سوخت بوده و کاربردی برای دانش آموزان ندارند در خصوص نرم افزار مربوط به دانش آموزان، موضوع در کارگروه مشترکی با آموزش و پرورش در حال بررسی است که پس از نهایی‌شدن اعلام خواهد شد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 9 =

کلید مقابل را فعال کنید