کد خبر:115266
پ
مهدی جمالی نژاد
رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها:

تصویب افزایش ۳۰ درصدی جذب کارکنان شهرداری‌ها در هیات دولت

رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها از تصویب افزایش ۳۰ درصدی جذب کارکنان شهرداری‌ها در هیات دولت خبر داد.

رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها از تصویب افزایش ۳۰ درصدی جذب کارکنان شهرداری‌ها در هیات دولت خبر داد.

 

*** ارتقای سطح وضعیت معیشتی کارکنان شهرداری‌

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مهدی جمالی نژاد با اعلام این خبر، اظهار داشت:

با توجه به اینکه ارتقای سطح وضعیت معیشتی کارکنان شهرداری‌های کشور یکی از اولویت‌های اصلی دولت و وزارت کشور می‌باشد، پیشنهاد افزایش فوق‌العاده جذب کارکنان مستند به ماده ۶ قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت توسط سازمان شهرداری‌ها و ده‌یاری‌های کشور تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تصویب تقدیم هیات دولت شد.

وی تصریح کرد: برای بررسی و تصویب این موضوع جلسات فشرده کاری با همکاران سازمان امور اداری و استخدامی کشور تشکیل و مراتب پس از تایید به دولت ارسال که موضوع در کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک تصویب و ۲۳ بهمن ماه نیز به تصویب هیات محترم دولت رسید و بزودی برای اجرا ابلاغ می شود.

 

*** تصویب افزایش ۳۰ درصدی جذب کارکنان شهرداری‌‌ها در هیات دولت

 

جمالی نژاد با بیان اینکه هیات دولت به استناد قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت، با افزایش فوق‌العاده جذب مورد عمل کارکنان شهرداری ها به میزان حداکثر ۳۰ واحد درصد با تأیید وزیر کشور موافقت کرد، تصریح کرد:

اعتبار مورد نیاز افزایش فوق‌العاده جذب موضوع این تصویب‌نامه از محل اعتبارات پیش‌بینی شده از محل منابع داخلی شهرداری‌های مربوط تأمین می شود.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در پایان ابراز امیدواری نمود که با این افزایش، میزان حقوق پرداختی کارکنان شهرداری‌ها به نسبت سایر کارکنان دولت بهبود یافته و ترمیم خواهد شد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 6 =

کلید مقابل را فعال کنید