کد خبر:115341
پ
چهلم شهید حاج قاسم سلیمانی
در محل مصلای اما خمینی (ره) تهران:

مراسم اربعین سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد

مراسم اربعین سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش با حضور مقامات و مردم در مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار شد.

مراسم اربعین سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش با حضور مقامات و مردم در مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار شد.

 

*** مراسم اربعین سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد

 

به گزارش خبرگزاری سروش، در این مراسم علاوه بر مداحی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت، وصیت‌نامه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در ادامه توسط  فرمانده نیروی قدس سپاه قرائت شد.

سردار قاآنی در این مراسم و پس از قرائت وصیت‌نامه شهید سلیمانی ضمن بیان سجایای اخلاقی و دینی شهید سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی، اظهار داشت:

شهید سلیمانی قهرمان و فرمانده بی‌بدیل جبهه مقاومت بود و در هر میدانی که انقلاب اسلامی اقتضا می‌کرد، مردانه حاضر می‌شد، دلیرانه عمل می‌کرد و موفق از میدان خارج می‌شد.

وی افزود: ابعاد شخصیت این انسان ارزشمند به دلیل اخلاصی که داشت، کمتر شناخته شده است.

سردار قاآنی ادامه داد: امشب اگرچه که برای بنده خیلی سخت بود که وصیت‌نامه ایشان را بخوانم، اما چون خانواده محترم این شهید عالی‌مقام فرمودند، از باب عرض ارادت و ادب وظیفه خود دانستم که این دستور آن‌ها را اجرا و در محضر مردم قهرمان و قدرشناس وصیت‌نامه این شهید عالی مقام را قرائت کنم.

فرمانده نیروی قدس سپاه تاکید کرد: ایشان وقتی قلمش نیز به کاغذ می‌رفت، هم با اخلاص بود و هم شجاعانه بود و هم با کلماتی موفقیت در نوشتن را به خوبی نشان می‌داد.

 

 

به گزارش خبرگزاری سروش، در این مراسم علاوه بر مسئولان کشوری و لشکری، مبارزانی از کشور‌های عراق، لبنان و سوریه نیز حضور دارند.

 

شهید حاج قاسم سلیمانی

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + 17 =

کلید مقابل را فعال کنید