کد خبر:115611
پ
رئیس قوه قضاییه
رئیس قوه قضائیه:

تشکیل پرونده برای پیگیری شهادت قاسم سلیمانی در دادسرای تهران

رئیس قوه قضائیه از تشکیل پرونده برای پیگیری شهادت قاسم سلیمانی در دادسرای تهران خبر داد.

رئیس قوه قضائیه از تشکیل پرونده برای پیگیری شهادت قاسم سلیمانی در دادسرای تهران خبر داد.

 

*** تشکیل پرونده برای پیگیری شهادت قاسم سلیمانی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، آیت الله سیدابراهیم رئیسی در بدو ورود به استان کرمان در جمع خبرنگاران، اظهار داشت:

مسئولان قضایی در ایران و عزیزانی که در عراق با آنها تماس داشتیم، در حال پیگیری پرونده شهادت حاج قاسم سلیمانی هستند؛ پرونده‌ای در دادسرای تهران تشکیل و قضاتی مامور شدند که کار را با همکاری معاونت بین الملل قوه قضاییه و وزارت امور خارجه در کشور دنبال کنند و این کار با همکاری مسئولان عالی قضایی در عراق دنبال خواهد شد.

وی افزود: ما کار را مجدانه دنبال می‌کنیم و تردید نداریم به برکت خون شهید سلیمانی که به خون مطهر اباعبدالله الحسین (ع)، متصل شده است، انتقام خون ایشان گرفته خواهد شد.

 

*** دیدار با مسئولان برای حل مشکلات استان کرمان

 

رئیس قوه قضاییه گفت: به برکت شرکت در مراسم اربعین شهید سرافراز قاسم سلیمانی، دیدار و نشستی با همکاران قضایی خود و سازمان‌های وابسته به قوه قضائیه خواهیم داشت و با مسائل و مشکلات همکاران در استان کرمان بیشتر آشنا خواهیم شد تا در راستای سفرهای استانی با جمع همکاران ستادی قوه قضاییه بتوانیم نسبت به رفع مشکلات استان کرمان اقداماتی داشته باشیم.

وی ادامه داد: همچنین نشستی با مسئولان عالی قضایی و مدیران عالی استان کرمان خواهیم داشت تا از نزدیک بتوانیم مسائل مربوط به این استان را پیگیری کنیم؛ بخشی از تصمیمات را در استان خواهیم داشت و بخشی را هم در مرکز دنبال خواهیم کرد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس قوه قضاییه در پایان اظهار داشت:
امروز بیش از هرزمان، نفرت عمومی نسبت به آمریکا و آمریکایی‌ها در دنیا برانگیخته شده و توجه جهان نسبت به سلحشوری و شخصیت شهید حاج قاسم سلیمانی که نماد مبارزه با تروریسم در دنیا بود اتفاق افتاده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 14 =

کلید مقابل را فعال کنید