کد خبر:115675
پ
طرح ترافیک
مدیر واحد ساماندهی طرح‌های ترافیک:

جزئیات رزرو مجوز طرح ترافیک در سال ۹۹/ حداقل و حداکثر هزینه طرح ترافیک

مدیر واحد ساماندهی طرح‌های ترافیک با اشاره به حداقل و حداکثر هزینه طرح ترافیک، جزئیات رزرو مجوز طرح ترافیک در سال ۹۹را تشریح کرد.

مدیر واحد ساماندهی طرح‌های ترافیک با اشاره به حداقل و حداکثر هزینه طرح ترافیک، جزئیات رزرو مجوز طرح ترافیک در سال ۹۹را تشریح کرد.

 

*** جزئیات رزرو مجوز طرح ترافیک در سال ۹۹

 

به گزارش خبرگزاری سروش، عمار سعیدیان‌فر در گفت‌وگویی، درباره رزرو مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک در سال ۹۹، اظهار کرد:

در سال ۹۹ شهروندان باید برای ورود به محدوده طرح ترافیک حساب خود را به‌اندازه‌ روزهایی که قصد رزرو دارند، شارژ کنند؛ بنابراین در سال ۹۹ شرایط این‌طور نیست که شهروندان بتوانند حساب خود را شارژ کنند، وارد محدوده شوند و هزینه از حسابشان برداشت شود.

وی ادامه داد: امکان رزرو سالانه برای ورود به محدوده طرح وجود ندارد و رزروها به‌صورت هفتگی است، بر این اساس شهروندان می‌توانند از ظهر چهارشنبه هر هفته نسبت به رزرو مجوز ورود به محدوده، تا چهارشنبه هفته بعد، اقدام کنند. چنانچه به هر دلیلی از ورود به محدوده طرح در روز رزروشده منصرف شوند، تا ساعت ۶ صبح همان روز فرصت لغو دارند؛ در غیر این صورت طبق مصوبه شورای شهر باید ۲۰ درصد رقم پایه ورود به محدوده طرح را بپردازند.

 

*** حداقل و حداکثر هزینه طرح ترافیک

 

وی تصریح کرد:

اگر برای فردی شرایط خاص و فوری پیش آمد و در حالی مجبور به ورود به محدوده طرح ترافیک شد که رزرو را انجام نداده، می‌تواند بعد از اتمام کار خود تا ساعت ۲۴ همان روز نسبت به رزرو مجوز اقدام کند. همچنین اگر فردی بدون رزرو وارد محدوده شود و حتی از امکان رزرو همان روز استفاده نکند، باید بیشترین رقم مجوز ورود به محدوده را بپردازد.

در صورت تأیید مصوبه شورای شهر از سوی فرمانداری، حداقل هزینه‌ ورود به محدوده برای فردی که دارای معاینه فنی برتر است، ۱۶ هزار و ۴۶۴ تومان و حداکثر هزینه برای فردی که معاینه فنی عادی دارد، ۵۴ هزار و ۴۰۰ تومان تعیین شده است.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مدیر واحد ساماندهی طرح‌های ترافیک در پایان، اظهار داشت: سقف مجوزهای ورود به محدوده طرح ترافیک ۱۰۳ هزار مجوز است و به‌صورت روزانه نیز امکان فروش ۴۰ هزار مجوز وجود دارد. این وضعیت در سال ۹۹ نیز تغییری نخواهد کرد.

 

تسنیم

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید