کد خبر:116917
پ
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال
از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

رای بازی پرسپولیس – سپاهان صادر شد

از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای بازی پرسپولیس – سپاهان صادر شد.

از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای بازی پرسپولیس – سپاهان صادر شد.

 

*** رای بازی پرسپولیس – سپاهان صادر شد

 

به گزارش خبرگزاری سروش، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بعد از دریافت گزارش ناظر بازی، داوران و دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس، رای خود را درباره دیدار جنجالی هفته بیستم لیگ برتر صادر کرد.

خبرهای رسیده حکایت از آن دارد با توجه به گزارشات و همینطور اظهارات طرفین، قضات کمیته انضباطی به این نتیجه رسیدند که بازی باید سه بر صفر به نفع قرمزهای پایتخت شود.

قرار بر این شده ظرف ۷۲ ساعت آینده رای نهایی اعلام شود. البته از آنجا که پرونده می‌تواند به استیناف برود احتمالا رای قطعی نخواهد بود و باشگاه سپاهان می‌تواند نسبت به آن اعتراض کند.

 

*** دیدار جنجالی

 

 چهل و هشت ساعت بعد از انجام این دیدار حساس که می‌توانست مهم ترین مسابقه نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال ایران باشد، هنوز جنجال ها فروکش نکرده است. البته باصحبت هایی که شب گذشته و در برنامه فوتبال برتر مطرح شد، احتمالا باشگاه سپاهان از موضع اولیه خود عقب نشینی خواهد کرد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، در حال حاضر همه نگاه ها به کمیته انضباطی و گزارش ناظر بازی است که تکلیف این مسابقه را مشخص می‌کند همچنین از گوشه و کنار اعتراضاتی مبنی بر تاثیر حکم کمیته انضباطی بر سرنوشت سایر تیم های لیگ برتری به گوش می‌رسد.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هفت =

کلید مقابل را فعال کنید