کد خبر:116859
پ
مدیر عامل استقلال
رئیس هیات مدیره استقلال:

فتح‌الله‌زاده مدیر عامل استقلال شد

رئیس هیات مدیره استقلال از انتخاب فتح‌الله‌زاده به عنوان مدیرعامل استقلال خبر داد.

رئیس هیات مدیره استقلال از انتخاب فتح‌الله‌زاده به عنوان مدیرعامل استقلال خبر داد.

 

*** انتخاب علی‌ فتح‌الله‌زاده به عنوان مدیرعامل استقلال

 

به گزارش خبرگزاری سروش، اسماعیل خلیل‌زاده، در گفت‌وگو تلوزیونی درباره حواشی مروبط به انتخاب علی‌ فتح‌الله‌زاده به عنوان مدیرعامل استقلال و امضاء نشدن صورت جلسه توسط موسوی، دیگر عضو هیات مدیره این باشگاه، اظهار داشت:

وقتی هیات مدیره مطلبی را با اکثریت آرا تصویب می‌کند، باید عملی شود با اصرار من آقای فتح‌الله‌زاده مدیرعاملی استقلال را پذیرفتند و این موضوع صورت جلسه شد و به استحضار وزیر ورزش و جوانان رسید.

رئیس هیات مدیره استقلال درباره این که عبدالرضا موسوی در جلسه هیات رئیسه حضور نداشته و این صورت‌جلسه را امضاء نکرده است، گفت:

آقای موسوی چند بار قبل از جلسه با من تماس گرفت که من درگیر باشگاه بودم و نتوانستم پاسخ تماس او را بدهم و گرنه موضعی با او نداشتم یک مقدار سرما خورده بودم و از طرفی مخالف رفتن تیم بودم و در سایت استقلال هم اعلام کردم.

 

*** نتیجه جلسه

 

وی افزود: بعد از انجام امورات باشگاه، با موسوی تماس گرفتم که احتمالا تماس من را مشاهده نکرده یا جواب نداده است و همانند سایرین او را به دفتر خودم دعوت کردم. جلسه هیات رییسه برگزار شد و فتح‌الله‌زاده نیز حضور داشت فتح‌الله‌زاده هم قبل از آن با موسوی جلسه داشت و اعلام کرد که نظر مساعد او را دارد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رییس هیات مدیره استقلال در پایان، درباره نتیجه این جلسه، اظهار داشت:

آقای فتح‌الله‌زاده مدیرعامل شد و صورت جلسه برای وزیر ورزش و جوانان ارسال شده است امشب یا فردا حکم مدیرعاملی او اعلام می‌شود.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید