کد خبر:116929
پ
فوتبال
خبرگزاری سروش گزارش می‌دهد

۳ فوتبالیست ایرانی کرونایی شدند

پس از بازگشت کاروان باشگاه سپیدرود از بابل به رشت ۳ فوتبالیست این تیم کرونایی شدند.

پس از بازگشت کاروان باشگاه سپیدرود از بابل به رشت ۳ فوتبالیست این تیم کرونایی شدند.

 

*** ۳ فوتبالیست ایرانی کرونایی شدند!

 

به گزارش خبرگزاری سروش، با وجود شیوع ویروس کرونا و اصرار اهالی فوتبال در رده‌های مختلف مبنی بر تعطیلی و لغو دیدارها، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال ایران همچنان مصر به برگزاری رقابت‌ها هستند و هشدارهای موجود مبنی بر خطرآفرین بودن این موضوع هم اثری نداشته است و حالا خبر از یک اتفاق ناگوار رسیده که می‌تواند یک فاجعه را رقم بزند.

پس از بازگشت کاروان باشگاه سپیدرود از بابل به رشت و شیوع کرونا ویروس در استان گیلان، سه بازیکن سپیدرود تب شدید گرفته و حال و روز چندان مساعدی ندارد.

 

*** شیوع ویروس کرونا

 

بنا بر ادعای مسئولان باشگاه سپیدرود پس از بازگشت کاروان این تیم از بابل سه بازیکن از این تیم دچار طب و سردرد شدید شدند که پس از مراجعه به درمانگاه کمی بهبود یافتند، اما با تماس دکتران آن درمانگاه با مسئولان این تیم به آنها گفته شد تا هر چه سریع تر این سه بازیکن به بیمارستان رازی (مرکز درمان کرونا) انتقال یابند.

سپیدرود که در انتهای جدول رده‌بندی لیگ یک قرار دارد در صورت همراه نداشتن این ۳ بازیکن برای دیدارهای پیش رو کار سختی برای بقاء خواهد داشت.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، درحالی‌که سازمان لیگ تاکید ویژه‌ای بر ادامه بازی‌های لیگ دارد، باید قبل از فراگیر شدن این ویروس بین ورزشکاران، اقدامات لازم را صورت دهد و مانع از گسترش این ویروس شود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید