کد خبر:117297
پ
آموزش مجازی
به منظور کمک به آموزش غیرحضوری؛

کاهش تعرفه ترافیک دسترسی به سامانه‌های آموزش مجازی دانشگاه‌های کشور با اینترنت همراه اول به یک سوم

به منظور کمک به آموزش غیرحضوری، تعرفه ترافیک دسترسی به سامانه‌های آموزش مجازی دانشگاه‌های کشور با اینترنت همراه اول به یک سوم کاهش می‌یابد.

به منظور کمک به آموزش غیرحضوری، تعرفه ترافیک دسترسی به سامانه‌های آموزش مجازی دانشگاه‌های کشور با اینترنت همراه اول به یک سوم کاهش می‌یابد.

 

*** کاهش تعرفه ترافیک دسترسی به سامانه‌های آموزش مجازی دانشگاه‌های کشور با اینترنت همراه اول به یک سوم

 

به گزارش خبرگزاری سروش، با گسترش ویروس کرونا در راستای مسؤولیت اجتماعی و حفظ سلامت دانشجویان، همراه اول به عنوان اپراتور پیشرو در ارائه خدمات نوین، تعرفه دسترسی به سامانه‌های آموزش مجازی تمامی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را به یک سوم کاهش می‌دهد.

براساس این اطلاعیه، دانشگاه‌های متقاضی استفاده از این طرح می‌توانند با ارسال درخواست خود به ایمیل eLearning@mci.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

استفاده از شبکه اینترنت پرسرعت همراه اول پس از ارسال درخواست و انجام مراحل ثبت‌نام تا اطلاع ثانوی همراه با تخفیف خواهد بود.

دانشجویان می‌توانند وضعیت تعرفه استفاده از ترافیک سامانه‌های آموزش مجازی را از درگاه‌های اطلاع‌رسانی دانشگاه متبوع خود پرس و جو کنند.

 

*** تعطیلی مدارس 

 

گفتنی است چندی پیش وزیر بهداشت درباره مصوبات پنجمین جلسه ستاد ملی مدیریت و مقابله با ویروس کرونا، اظهار داشت:

تا دیروقت درگیر فشار استانداران و مدیران کل آموزش و پرورش بودم که در استان‌هایی که آلودگی اعلام نشده، مدارس تعطیل نشود اما امروز با مستنداتی که در ستاد ارائه شد و با توجه به اینکه ممکن است در بیش از ۲۲ استان مورد مثبت در روزهای آینده داشته باشیم، قرار شد مدارس کل کشور از این تصمیم تبعیت کنند و در یک دوره سه روزه از شنبه تا دوشنبه در سراسر کشور مدارس تعطیل اعلام شود.

وی ادامه داد: وزیر آموزش و پرورش با کمک صداوسیما و سایر دستگاه‌ها باید بتوانند آموزش مجازی و آموزش از راه دور برای دانش‌آموزان فراهم کنند.

 

 

به گزارش خبرگزاری سروش،وزیر بهداشت در پابان اظهار داشت:

 اگر مورد مشکوکی به ابتلا در ورودی و خروجی شهرها دیده شود، حتما این فرد برای مدت ۱۴ روز به قرنطینه خواهد رفت.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − چهارده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول