کد خبر:117818
پ
ورزشگاه
ستاد مقابله با کرونا در ورزش:

تعطیلی مسابقات، تمرینات و باشگاه‌های ورزشی تا پایان سال ۹۹

ستاد مقابله با کرونا در ورزش با انتشار اطلاعیه‌ای تعطیلی تمامی مسابقات، تمرینات و باشگاه‌های ورزشی تا پایان سال ۹۹ را اعلام کرد.

ستاد مقابله با کرونا در ورزش با انتشار اطلاعیه‌ای تعطیلی تمامی مسابقات، تمرینات و باشگاه‌های ورزشی تا پایان سال ۹۹ را اعلام کرد.

 

*** تعطیلی مسابقات، تمرینات و باشگاه‌های ورزشی تا پایان سال ۹۹

 

به گزارش خبرگزاری سروش، ستاد مقابله با کرونا در ورزش با صدور اطلاعیه‌ای جدید از تعطیلی تمام اماکن و باشگاه های ورزشی و مسابقات و لیگ های مختلف و تمرینات ورزشی باشگاه ها در سراسر کشور خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به گزارش های ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر ادامه شرایط موجود در خصوص شیوع این بیماری و لزوم اقدامات پیشگیرانه، به استحضار می رساند تمام رویدادهای ورزشی سراسر کشور از جمله لیگ های فوتبال، تمام اماکن ورزشی و تمرینات تیم های باشگاهی تا پایان سال تعطیل خواهد بود.

 

*** توصیه‌های وزارت بهداشت

 

بدیهی است تصمیمات مقتضی درباره فعالیت‌های ورزشی فروردین ماه ۹۹، پس از بررسی شرایط روز در اطلاعیه‌های بعدی اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری سروش، ستاد مقابله با کرونا در ورزش به  ورزشکاران و عموم مردم شریف ایران توصیه می‌کند حسب توصیه‌های وزارت محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مسافرت‌های غیر ضروری خودداری کرده و به پویش  ” در خانه می‌مانیم و ورزش می‌کنیم” بپیوندند.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید