کد خبر:118145
پ
توئیتر
خبرگزاری صنایع گزارش می‌دهد:

قابلیت استوری به توئیتر نیز می‌آید

به نظر می‌رسد که شبکه اجتماعی توئیتر قصد دارد قابلیت جدیدی را که شبیه به استوری اینستاگرام است، به پلتفرم خود بیفزاید.

به نظر می‌رسد که شبکه اجتماعی توئیتر قصد دارد قابلیت جدیدی را که شبیه به استوری اینستاگرام است، به پلتفرم خود بیفزاید.

 

*** قابلیت استوری به توئیتر نیز می‌آید

 

به گزارش خبرگزاری سروش، گزارش‌های منتشر شده در tech news network حاکی از آن است که شبکه اجتماعی توییتر در حال تست قابلیت آزمایشی جدیدی در برزیل است که به کاربران اجازه می‌دهد توییت‌های خود را در قالب استوری که تنها ۲۴ ساعت بر روی حساب کاربری آن‌ها ظاهر و پدیدار می‌شود، با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند.

گفته می‌شود این توییت‌های موقتی ۲۴ ساعته که شباهت زیادی به استوری‌های اینستاگرام و واتساپ دارند، Fleets نامیده می‌شود که قابلیت لایک، ریپلای و ریتوییت را نخواهند داشت.

به گفته برخی از تحلیلگران فعال در حوزه فناوری، این اقدام توییتر تحت تاثیر اظهارات و اقدامات جدید بزرگ‌ترین رقیب خود یعنی فیسبوک صورت گرفته که پیشتر اعلام کرده بود تمرکز شبکه‌های اجتماعی بر روی توسعه قابلیت‌ها و محصولاتی است که اهمیت بیشتری برای حفظ حریم خصوصی کاربران قائل می‌شوند و به صورت دائمی در صفحات کاربری آن‌ها قرار نمی‌گیرد.

 

*** قابلیت Fleets

 

مدیر محصولات توییتر، با انتشار پیامی در این شبکه اجتماعی در این خصوص خاطرنشان کرده است:

امیدواریم قابلیت Fleets به کاربران توییتر این امکان را بدهد که برخی از افکار زودگذر و لحظه‌های خود را که علاقه‌ای به توییت کردن آن ندارند، با دوستان و مخاطبان خود به اشتراک بگذارند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، این قابلیت هم‌اکنون تنها برای کاربران برزیل قابل دسترسی است و در صورت استقبال مناسب و موفقیت عملکرد آن برای کاربران سایر کشورهای جهان نیز ارائه و منتشر خواهد شد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول