کد خبر:118385
پ
وزیر ورزش
با دستور وزیر ورزش

اجاره‌بها از مستاجرین اماکن ورزشی گرفته نمی‌شود

با دستور وزیر ورزش، اجاره‌بها از مستاجرین اماکن ورزشی گرفته نمی‌شود.

با دستور وزیر ورزش، اجاره‌بها از مستاجرین اماکن ورزشی گرفته نمی‌شود.

 

*** اجاره‌بها از مستاجرین اماکن ورزشی گرفته نمی‌شود

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مسعود سلطانی‌فر در نامه‌ای به مدیران کل استان‌های سراسر کشور دستور داد که با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی تمامی اماکن ورزشی تا پایان سال، ترتیبی اتخاذ شود تا اجاره‌بها تا پایان سال جاری از مستاجرین اخذ نشود. 

در نامه وزیر ورزش و جوانان آمده است:

با توجه به اطلاعیه شماره ۵ ستاد مقابله با کرونا در ورزش در خصوص تعطیلی تمامی اماکن و باشگاه‌های ورزشی تا پایان امسال و با توجه به ابلاغیه معاون توسعه مدیریت و منابع در خصوص تاثیر حوادث قهری بر قرارداد اجاره، ترتیبی اتخاذ شود تا اجاره بها اماکن و باشگاه‌های ورزش از تاریخ تعطیلی باشگاه‌ها به دلیل شیوع ویروس کرونا تا پایان سال جاری از مستاجرین اخذ نشود.

همچنین در این نامه عنوان شده است در صورت درخواست مستاجرین، ایام تعطیلی با دریافت اجاره‌بها به ماخذ ماه آخر قرارداد به مدت قرارداد اضافه خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان در این نامه تاکید کرده است: بدیهی است در صورت تداوم شرایط موجود پس از بررسی شرایط و مقتضیات روز و هماهنگی با مراجع مربوطه، تصمیمات لازم اتخاذ و نتایج حاصله ابلاغ می‌شود.

 

*** شیوع کرونا در ایران

 

به  گزارش خبرگزاری سروش، ظهر امروز نیز (۱۹ اسفند ۹۸) سخنگوی وزارت بهداشت، به تازه‌ترین آمار کرونا ویروس در کشور اشاره کرد و اظهار داشت:

 از روز گذشته تا ظهر دوشنبه (۱۹ اسفند ۹۸) تعداد موارد جدید کرونا ۵۹۵ مورد بوده است که آمار کلی تاکنون به ۷۱۶۱ نفر رسیده است تعداد بهبود یافتگان را ۲۳۹۴ نفر اعلام کرد و تعداد فوتی‌ها نیز تا کنون به ۲۳۷ نفر رسیده است.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 20 =

کلید مقابل را فعال کنید