کد خبر:118540
پ
مجمع وزیران ادوار
با ارسال یک نامه انجام شد

حمایت و تشکر دبیر مجمع وزیران ادوار از اقدامات وزارت بهداشت در مقابله با کرونا

دبیر مجمع وزیران ادوار با ارسال نامه‌ای به وزیر بهداشت، از اقدامات وی و همکارانش بعنوان افرادی که در صف مقدم مبارزه با کرونا حضور دارند، تشکر کرد.

دبیر مجمع وزیران ادوار با ارسال نامه‌ای به وزیر بهداشت، از اقدامات وی و همکارانش بعنوان افرادی که در صف مقدم مبارزه با کرونا حضور دارند، تشکر کرد.

 

*** حمایت و تشکر دبیر مجمع وزیران ادوار از اقدامات وزارت بهداشت در مقابله با کرونا

 

به گزارش خبرگزاری سروش، متن نامه غلامرضا شافعی به سعید نمکی به این شرح است:

 

جناب آقای دکتر سعید نمکی

وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با سلام و احترام، اعضای مجمع وزیران ادوار، که هریک ظرف ۴ دهه گذشته مسئولیت‌های مختلف داشته و پهنای کارهای طاقت‌فرسا را در ادوار مختلف دیده و تلخی ایام سخت را چشیده‌اند، اذعان دارند در حال حاضر مردم عزیز و شریف کشورمان در یک ابتلای عظیم بسر می‌برند و تاکنون بار سنگین این مسئولیت بر دوش جنابعالی، مدیران محترم آن وزارتخانه، پزشکان ارجمند و پرستاران عزیز بوده است که در صف مقدم مبارزه علیه این آفت جهانی هستند.

مردم کشور شاهد تلاش‌های صادقانه و کوشش‌های مخلصانه و شبانه‌روزی جنابعالی و همکاران جان‌برکفتان تا نیل به شهادت، هستند.

بنابراین بنا به روایت منسوب به حضرت علی ابن موسی‌الرضا، علیه آلاف التّحیه والثّناء، که فرمودند «مَن لَم یشکرِ المُنعِمَ مِنَ المَخلوقینَ لَم یشکرِ اللّه  عَزَّ و جلَّ»، (هر که سپاس مردم نعمت دهنده را نگوید، سپاس خدای بزرگ را نگفته است)، بر خود لازم می‌دانند تا از خدمات شایسته و برجسته جنابعالی، مدیران، پزشکان، پرستاران و همه کارکنان وابسته به آن وزارتخانه خاضعانه تشکر و سپاسگزاری نمایند که در این شرایط سخت و حصر اقتصادی کشور و در تنگناها و کمبود اختیارات و امکانات و تجهیزات لازم، بازهم از بذل جان برای سلامت مردم فرونگذاشته‌اید.

ضمناً امید است با توجه به ابعاد فراگیر اقتصادی، اجتماعی، امنیتی و قضائی شیوع ویروس کرونا که تبعات آن بسیار فراتر از حوزه اختیارات و مسئولیت‌های یک وزارتخانه نظیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد، شورای عالی امنیت ملی کشور به ریاست، رئیس‌جمهور و عضویت فعال کلیه دستگاه‌های مؤثر، اعم از رؤسای قوای سه‌گانه و همچنین فرماندهان نیروهای مسلح ج.ا.ا و نیز عضویت پررنگ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، این راه پرخطر را ادامه دهد.

 

*** ضرورت جلوگیری رفت‌وآمدهای غیرضرور در سطح شهرها

 

به گزارش خبرگزاری سروش، در پایان این نامه آمده است:

همچنین مجمع وزیران ادوار، صمیمانه و مشفقانه از کلیه آحاد جامعه و مردم عزیز، صبور و بافرهنگ کشور درخواست می‌کند که ظرف یک ماه آینده از رفت‌وآمدهای غیرضرور در سطح شهرها و محلات و نیز مسافرت‌های غیرضرور، پرهیز نمایند تا به خواست الهی، تلاش مسئولین مربوط برای کاستن از آلام مردم قرین موفقیت گردد.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × دو =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول