کد خبر:118869
پ
درگذشت رضا یوسفی محله
صبح امروز

درگذشت رضا یوسفی محله ، مدیر جهادگر رسانه ای صداوسیما

رضا یوسفی محله مدیر تلاشگر و جهادی گروه آموزش‌های عمومی شبکه آموزش صداوسیما پس از دوهفته دست و پنجه نرم‌کردن با بیماری کرونا، درگذشت.

رضا یوسفی محله مدیر تلاشگر و جهادی گروه آموزش‌های عمومی شبکه آموزش صداوسیما پس از دوهفته دست و پنجه نرم‌کردن با بیماری کرونا، درگذشت.

 

*** درگذشت رضا یوسفی محله

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رضا یوسفی محله مدیر تلاشگر و جهادی گروه اموزش های عمومی شبکه آموزش صداوسیما صبح امروز و پس از دو هفته دست و پنجه نرم کردن با بیماری کرونا، درگذشت.

 

*** مرحوم رضا یوسفی محله

 

مرحوم رضا یوسفی محله از مدیران باتجربه در سیما محسوب می شد که سال ها تجربه مدیریت در گروه‌های برنامه ساز شبکه‌های تهران و سه سیما و نیز شبکه آموزش را با خود داشت.

مرحوم یوسفی محله موسس برنامه پرمخاطب دکتر سلام در شبکه آموزش سیما به شمار می‌رود.

 

*** رزومه کاری مرحوم رضا یوسفی

 

این برنامه در آخرین نظرسنجی ملی مرکز تحقیقات صدا و سیما با نزدیک به بیست درصد مخاطب یکی از برنامه‌های نشان صدا و سیما لقب گرفت.

برنامه‌های موفق یقه هفت، کی میاد ستاره چینی، از من بپرس، راهش اینه، صفر تاصد و چتر نجات در شبکه آموزش از دیگر کارهای او محسوب می‌شوند.

 

*** مرحوم رضا یوسفی در مقابل کرونا

این مدیر جهادی و تلاشگر رسانه‌ای، تا آخرین لحظات و دقایق نیز برای مقابله با بیماری کرونا و سلامت مردم در تلاش بود و نقش جدی در رویکردهای سلامت محور شبکه آموزش در سال‌های اخیر بویژه در بحران کرونا داشت.

مرحوم رضا یوسفی محله بعد از هماهنگی‌های بسیار برای برنامه دکتر سلام در اتخاذ راهبردهای مبارزه با ویروس کرونا و تلاش برای آگاهی بخشی رسانه‌ای و اطلاع‌رسانی به هنگام، با مبتلا شدن به این ویروس بیش از دوهفته در بیمارستان‌های رسول اکرم (ص) و امام خمینی ره بستری شده و نهایتا صبح امروز علیرغم تلاش بسیار پزشکان و کادر پزشکی، جان به جان آفرین تسلیم کرد.

رضا یوسفی محله نمونه‌ای از مدیران و همکاران رسانه ملی است که خود را وقف خدمت و اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی برای مردم کرده‌اند.

 

*** تسلیت به خانواده بزرگ رسانه

 

خبرگزاری سروش، درگذشت این مدیر جهادگر را به خانواده محترم ایشان، خانواده بزرگ رسانه ملی,معاونت سیما، شبکه آموزش و همه خبرنگاران و مدیران رسانه‌ای که با جان خویش برای اعتلای این کشور می‌کوشند تسلیت می‌گوید

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول