کد خبر:118955
پ
مسکن مهر
خبرگزاری سروش گزارش می‌دهد:

آغاز ثبت نام مسکن ملی برای تهرانی‌ها

ثبت‌نام مرحله دوم مسکن ملی برای تهرانی‌ها از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۲۴ اسفند ۹۸ در سه شهر ایوانکی، پرند و هشتگرد آغاز شد.

ثبت‌نام مرحله دوم مسکن ملی برای تهرانی‌ها از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۲۴ اسفند ۹۸ در سه شهر ایوانکی، پرند و هشتگرد آغاز شد.

 

*** آغاز ثبت‌نام مسکن ملی برای تهرانی‌ها

 

به گزارش خبرگزاری سروش، بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی متقاضیان گروه چهارم ثبت‌نام مرحله دوم طرح اقدام ملی در شهرهای دارای ظرفیت ثبت‌نام در استان‌های (آذربایجان شرقی، سمنان، تهران، قم و جنوب سیستان و بلوچستان) می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح امروز شنبه ۲۴ اسفند تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۵ اسفند نسبت به ثبت‌نام در این طرح اقدام کنند.

با توجه به تمهیدات اندیشیده شده برای ثبت‌نام از طریق پیامک، ضرورتی به حضور در کافی‌نت‌ها برای ثبت‌نام وجود ندارد.

متقاضیان برای ثبت‌نام در طرح اقدام ملی مسکن، می‌توانند از یکی از روش‌های ثبت‌نام از طریق سامانه طرح اقدام ملی مسکن یا سامانه پیامکی استفاده کنند.

 

*** ثبت‌نام اولیه در طرح با ارسال پیامک

 

جهت رعایت اصول بهداشتی و جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، آن دسته از متقاضیان استان‌های ذکر شده که به هر دلیل امکان استفاده از رایانه شخصی در منزل را ندارند می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح امروز از طریق تلفن همراه شخصی خود و با ارسال پیامک کد ملی سرپرست خانوار بدون هیچ حرف یا کلمه اضافه به شماره پیامکی ۳۰۰۰۷۳۶۴۰ ، نسبت به ثبت‌نام اولیه در طرح، اقدام کنند.

به پیامک‌هایی که به جز کد ملی سرپرست خانوار، حاوی حرف یا کلمه دیگری باشند، ترتیب اثر داده نخواهند شد.

بدیهی است ثبت‌نام نهائی از متقاضیان که از طریق پیامک ثبت‌نام کرده‌اند، پس از رفع بیماری کرونا و با اطلاع‌رسانی قبلی، از طریق سامانه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن به آدرس ( tem.mrud.ir ) صورت می‌گیرد.

افرادی که در مرحله اول، ثبت نام کرده و به عنوان متقاضی اولیه پیامک احراز شرایط را دریافت کرده‌اند چنانچه در بازه زمانی اعلام شده، انصراف خود را در سامانه ثبت کرده باشند، می‌توانند در این مرحله ثبت‌نام کنند.

متقاضیان که نسبت به عدم احراز شرایط در مرحله اول ثبت‌نام اعتراض داشتند، نیازی به ثبت‌نام مجدد نداشته و چنانچه حائز شرایط تشخیص داده شوند، در فرایند قبلی ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن قرار می‌گیرند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، در صورت تامین زمین، برای شهرهایی که در مرحله اول و دوم ثبت‌نام قرار نداشته‌اند، در مراحل بعدی ثبت‌نام صورت خواهد پذیرفت.

 

 

انتهای پیام///

 

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × دو =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول