کد خبر:118952
پ
امین بابایی
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران:

اعلام مصوبات ضدکرونایی استان تهران/ تهران قرنطینه نیست

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران با اشاره به اینکه تهران قرنطینه نیست از اعلام مصوبات جدید ستاد عملیات مدیریت مقابله با کرونا در این کلان‌شهر خبر داد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران با اشاره به اینکه تهران قرنطینه نیست از اعلام مصوبات جدید ستاد عملیات مدیریت مقابله با کرونا در این کلان‌شهر خبر داد.

 

*** تهران قرنطینه نیست و مصوبات ضدکرونایی آن اعلام می‌شود

 

به گزارش خبرگزاری سروش، امین بابایی با رد برخی اخبار جعلی و کذب مبنی بر قرنطینه تهران، اظهار داشت:

قرار است ستاد ملی مقابله با کرونا به ریاست دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهوری تشکیل شود و مصوبات ضد‌کرونایی ستاد عملیات کلان‌شهر تهران در آن به تصویب برسد.

وی افزود: این مصوبات تا پایان وقت اداری امروز به دستگاه‌های اجرایی استان تهران ابلاغ خواهد شد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران، تصریح کرد:

تاکنون هیچ تصمیمی برای قرنطینه تهران اتخاذ نشده‌است و خبرهایی که در این زمینه منتشر می‌شود، بی‌پایه و اساس است.

 

*** انتشار اخبار کذب

 

بابایی گفت: انتشار هر خبری مبنی بر قرنطینه تهران کذب محض است و هیچ شخصی به غیر از مسئولان ستاد ملی و استانی کرونا در این زمینه حق اظهارنظر ندارد.

وی افزود: با توجه به مصوبات و تاکیدهای مکرر شورای اطلاع‌رسانی دولت و پیگیری‌های موثر وزارت کشور، وظیفه اطلاع‌رسانی صرفا و قطعا از کانال مسئولان ستاد مقابله با کرونا امکان‌پذیر است.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران، تاکید کرد:

به هیچ‌وجه، دبیر شورای اطلاع‌رسانی استان تهران حق اظهارنظر در این زمینه را ندارد و ایشان نیز تاکنون در این زمینه صحبتی نکرده‌ است، در نتیجه انتشار خبری با موضوع قرنطینه تهران کذب محض است.

 

*** اعلام تمهیدات و تصمیمات لازم برای مقابله با ویروس کرونا

 

بابایی یادآور شد: حسب پیگیری‌های انجام‌شده در جلسات و کارگروه‌های تخصصی، تا پایان وقت امروز تمهیدات و تصمیمات لازم از طریق ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا اندیشیده و اعلام خواهد شد.

وی افزود: با تفویض اختیار این ستاد، افراد ذیمدخل از جمله استاندار یا فرمانده ستاد کرونا اطلاع‌رسانی لازم را در خصوص شیوه‌نامه یا شیوه عملکردی جدید مقابله با کرونا ابلاغ خواهند کرد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، در پایان مدیرکل روابط عمومی استانداری تهران به همین دلیل از مردم خواست اخبار را از طریق رسانه‌های رسمی و معتبر که به نقل از افراد صاحب صلاحیت اعلام می‌شود، دریافت کنند.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 19 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول