کد خبر:119264
پ
تامین گوشت و مرغ
مدیر کل پشتیبانی امور دام استان تهران:

هیچ‌گونه مشکلی در تامین گوشت و مرغ مورد نیاز کشور نداریم/ تا ۳ ماه آینده ذخیره داریم

مدیر کل پشتیبانی امور دام استان تهران با بیان اینکه هیچ‌گونه مشکلی در تامین گوشت و مرغ مورد نیاز کشور نداریم تاکید کرد، حتی اگر واردات نداشته باشیم نیز تا ۳ ماه آینده ذخیره داریم.

مدیر کل پشتیبانی امور دام استان تهران با بیان اینکه هیچ‌گونه مشکلی در تامین گوشت و مرغ مورد نیاز کشور نداریم تاکید کرد، حتی اگر واردات نداشته باشیم نیز تا ۳ ماه آینده ذخیره داریم.

 

*** هیچ‌گونه مشکلی در تامین گوشت و مرغ نداریم

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رضا سالمی در جلسه مشترک معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران با روسای فروشگاه‌های زنجیره‌ای با بیان اینکه هیچ‌گونه مشکلی در تامین گوشت و مرغ مورد نیاز کشور نداریم، اظهار داشت:

حتی اگر واردات نداشته باشیم نیز تا ۳ ماه آینده ذخیره داریم و بنابر تصمیمات ستاد تنظیم بازار در هفته‌های اخیر توزیع گوشت و مرغ منجمد در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، میادین میوه و تره بار و تعاونی‌ها آغاز شده که با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا و کاهش استقبال از فروشگاه‌های زنجیره ای، مجوز عرضه در خرده فروشی‌ها نیز دریافت شده است.

 

*** توزیع ۲۰ هزارتن گوشت قرمز و گوشت مرغ منجمد

 

مدیر کل پشتیبانی امور دام استان تهران پیشتر نیز از توزیع ۲۰ هزارتن گوشت قرمز و گوشت مرغ منجمد طی روز‌های پایانی سال در کشور خبر داده بود و تصریح کرد:

ستاد تنظیم بازار مصوب کرد ۱۰ هزار تن گوشت گوساله منجمد و ۱۰ هزار تن گوشت مرغ منجمد در روز‌های پایانی سال از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای، سازمان میوه و تره‌بار، تعاونی‌های مصرف اتکا، فرهنگیان، امکان، تعاونی‌های مصرف محلی و ادارات سراسر کشور توزیع شود.

در حال حاضر هر کیلو گوشت گوسفندی منجمد با نرخ ۴۰ هزار تومان در خرده فروشی‌ها عرضه می‌شود.

سالمی همچنین از کاهش قیمت مرغ در بازار خبر داد و افزود:

بنابر تمهیدات ستاد تنظیم بازار، قیمت مرغ یک هزار تومان کاهش یافته است به طوری‌که هر کیلو مرغ با نرخ ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان به عوامل توزیع و ۱۲ هزار تومان در خرده‌فروشی عرضه می‌شود.

 

*** عرضه بدون محدویت گوشت و مرغ

 

به گزارش خبرگزاری سروش، مدیر کل پشتیبانی امور دام استان تهران در پایان با اشاره به اینکه محدودیتی در عرضه گوشت و مرغ منجمد وجود ندارد، اظهار داشت:

با توجه به ذخایر مناسب پشتیبانی امور دام، توزیع گوشت و مرغ منجمد با نرخ مصوب تا ۱۵ فروردین در خرده‌فروشی‌ها ادامه دارد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + پانزده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول