کد خبر:120814
پ
اشتغال‌زایی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام (ره):

اختصاص ۶ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبارات اشتغال‌زایی ویژه مددجویان

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام (ره) از اختصاص ۶ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبارات اشتغالزایی ویژه مددجویان در سال ۹۹ خبر داد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام (ره) از اختصاص ۶ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبارات اشتغال‌زایی ویژه مددجویان در سال ۹۹ خبر داد.

 

*** اختصاص ۶ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبارات اشتغال‌زایی ویژه مددجویان

 

به گزارش خبرگزاری سروش، حجت‌الله عبدالملکی با اعلام این خبر، اظهار داشت:

اعتبارات مذکور در قالب چهار هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان، بر اساس قانون بودجه مربوط به شبکه بانکی از محل تبصره ۱۶ ، ۶۰۰ میلیارد تومان از محل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و یک هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان نیز از محل قانون اشتغال پایدار روستاییان و عشایر است.

 

*** انتقال اعتبارات سال ۹۸ به سال ۹۹

 

وی با بیان اینکه امیدوارم مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان باقیمانده اعتبارات اشتغالزایی سال گذشته نیز به مجموع اعتبارات امسال اضافه شود، گفت:

از دولت خدمتگزار می خواهم باقیمانده اعتبارات سال ۹۸ را به اعتبارات سال جاری منتقل کنند نه اینکه جزء بودجه امسال محسوب شود.

 

عبدالملکی  در ادامه افزود: از اعتبارات اشتغالزایی سال ۹۸ حدود ۷۸ درصد منابع توسط شبکه بانکی آزاد و به این مهم تحقق یافته است.

وی تاکید کرد: اگر شبکه بانکی طی سال جاری ۱۰۰ درصد منابع را تامین کند و به طور میانگین حدود ۳۳ میلیون تومان برای ایجاد شغل برای هر نفر در نظر بگیریم می توان ۲۰۰ هزار فرصت شغلی ایجاد کرد.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام (ره) در پایان، اظهار داشت:

اگر شبکه بانکی مابقی اعتبارات سال گذشته را نیز برای امسال آزاد کرده و آن را جز اعتبارات سال جاری قرار دهد عملکرد ما بسیار بیش از این نیز خواهد شد.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − دو =

کلید مقابل را فعال کنید