کد خبر:120916
پ
وام ازدواج
معاون امور جوانان وزارت ورزش خبر داد:

بازگشت اقساط کسرشده وام ازدواج به حساب‌ها

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از بازگشت مبالغ اقساط کسر شده وام ازدواج خبر داد.

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از بازگشت مبالغ اقساط کسر شده وام ازدواج خبر داد.

 

*** بازگشت اقساط کسرشده وام ازدواج به حساب‌ها

 

به گزارش خبرگزاری سروش، محمد مهدی تندگویان در خصوص کسر اقساط وام ازدواج از حساب ها در اسفند ۹۸ و فروردین ۹۹، اظهار داشت:

خبر خوب برای زوجینی که به اشتباه بانک‌های خصوصی اقساط و کارمزد وام قرض‌الحسنه ازدواج را از حساب‌های آن‌ها کسر کرده بودند این است که با پیگیری وزیر ورزش و جوانان و دستور رئیس بانک مرکزی، این بانک‌ها تا آخر هفته مهلت دارند که مبالغ را به حساب‌ها عودت دهند.

 

*** تعویق وام‌های قرض‌الحسنه

 

رئیس بانک مرکزی پیش‌تر اعلام کرده بود که به دلیل شیوع ویروس کرونا و متضرر شدن بسیاری از کسب و کار ها، اقساط همه وام‌های قرض الحسنه، سه ماه اسفند ۹۸، فروردین و اردیبهشت ۹۹ به تعویق بیافتد که برخی از بانک‌ها به اشتباه اقساط وام ازدواج را از حساب‌های افراد کسر کرده‌اند.

 

*** آخرین آمار این بیماری

 

بر اساس یافته های آزمایشگاهی، ۲۳۸۹ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شده و با این حساب، مجموع بیماران مبتلا به این بیماری تا ۷ فروردین ۱۳۹۸ به ۲۹ هزار و ۴۰۶ نفر رسید. خوشبختانه تاکنون ۱۰ هزار و ۴۵۷ نفر از مبتلایان به این بیماری، بهبود یافته و ترخیص شده‌اند که این خبر بسیاری خوبی است.

 

*** علائم کرونا

 

به گزارش خبرگزاری سروش، گفتنی است، علائم این بیماری شامل تب، سرفه و تنگی نفس اس و. در مواد حادتر عفونت می‌تواند منجر به سینه پهلو (پنومونی یا همان عفونت ریه) یا مشکلات تنفسی شود و در موارد نادر این بیماری کشنده خواهد بود و البته این بیماری با رعایت بهداشت فردی و اجتماعی پیشگیری خواهد شد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 3 =

کلید مقابل را فعال کنید