کد خبر:120943
پ
ناوگان حمل و نقل عمومی تهران
سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران:

تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی تهران منوط به ابلاغ دستور از سوی ستاد مدیریت بیماری کرونا است

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی تهران را منوط به ابلاغ دستور از سوی ستاد مدیریت بیماری کرونا دانست.

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی تهران را منوط به ابلاغ دستور از سوی ستاد مدیریت بیماری کرونا دانست.

 

*** تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی تهران

 

به گزارش خبرگزاری سروش، حجت با اعلام این خبر، اظهار داشت:

برابر مصوبات ستاد مدیریت بیمارى کرونا در خصوص فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومى پایتخت تصمیم‌گیری خواهیم کرد. 

 
سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه پیشنهاد تعطیلى ناوگان حمل و نقل عمومى شهر شامل مترو و اتوبوس فردا در ستاد مدیریت بیمارى کرونا بررسى و درخصوص نحوه فعالیت آن تصمیم گیرى خواهد شد تصریح کرد:
شهردارى تهران بر اساس مصوبات این ستاد در خصوص تعطیلى ناوگان عموم شهر عمل خواهد کرد و تاکنون مصوبه اى مبنى بر تعطیلى ناوگان حمل و نقل عمومى تهران به شهردارى تهران ابلاغ نشده است.
 
وى تاکید کرد: در حال حاضر فعالیت خط ۵ متروی پایتخت محدود شده و توقف اعزام قطارها از ایستگاه کرج تا هشتگرد نیز اجرا شده است. 
 

*** ضرورت سنجیدن تمام ابعاد تعطیلی ناوگان حمل و نقل

 
به گزارش خبرگزاری سروش، سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پایان، اظهار  اشت:
باید تمامى ابعاد تعطیلى ناوگان حمل و نقل عمومى شهر تهران سنجیده شود زیرا در حال حاضر مشاغلى هستند که تعطیل نشده و کارکنان آن نیاز دارند تا با استفاده از این ناوگان به محل کارشان مراجعه کنند. از همین رو چنانچه حمل و نقل عمومى تعطیل شود ممکن است برخى از شاغلان که لازم است در محل کار خود حضور یابند و امکان استفاده از خودروى شخصى ندارند با مشکل مواجه شوند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 9 =

کلید مقابل را فعال کنید