کد خبر:121125
پ
اشتغال‌زایی
مدیر عامل بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان امام (ره):

تنفس سه ماهه بنیاد برکت برای بازپرداخت وام‌های اشتغال‌زایی

مدیر عامل بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از تنفس سه ماهه بنیاد برکت برای بازپرداخت وام‌های اشتغال‌زایی خبر داد.

مدیر عامل بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از تنفس سه ماهه بنیاد برکت برای بازپرداخت وام‌های اشتغال‌زایی خبر داد.

 

*** تنفس سه ماهه بنیاد برکت برای بازپرداخت وام‌های اشتغال‌زایی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، سید امیرحسین مدنی با اعلام این خبر، اظهار داشت:

این تصمیم به دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و به دلیل شیوع کرونا و شرایط اقتصادی مردم گرفته شده است.

 

وی تصریح کرد: هم‌اکنون ۴۰ هزار طرح اشتغال‌زایی خرد و خانگی با ظرفیت ۱۲۰ هزار شغل توسط بنیاد برکت ایجاد شده که همگی مشمول این تنفس خواهند شد.

 

مدیرعامل بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در پایان، اظهار داشت:

برای دوران پساکرونا هم در نظر داریم تا با راه‌اندازی کلینیک کسب و کار برکت، وضعیت بنگاه‌های اقتصادی مشارکتی را رصد و باتوجه به وقفه ایجاد شده بدلیل کرونا، از آنها حمایت کنیم.

 

*** بنیاد برکت

 

به گزارش خبرگزاری سروش، فلسفه‌ی وجودی بنیاد برکت، کمک و همیاری برای بهبود و ارتقای توانمندی اقتصادی و کارآفرینی افراد، گروه‌ها و واحدهای کسب و کار مستعد فعالیت و فاقد دانش و مهارت لازم در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته‌ی کشور، در راستای تحقق اهداف سند چشم‌انداز جمهوری اسلامی ایران، و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب است.

بنیاد برکت با مشارکت در راه‌اندازی و توسعه‌ی طرح‌های اقتصادی در بخش‌های مختلف صنعتی، کشاورزی و غیره انجام طرح‌های عمرانی و زیربنایی، مدرسه‌سازی و ارایه‌ی خدمات سلامت، بیمه‌ای، مالی، حمایتی و عام‌المنفعه، به دنبال تأثیر کلی بر توسعه‌ی اقتصادی مناطق محروم کشور، افزایش فرصت‌های شغلی، توسعه‌ی کارآفرینی، فقرزدایی و جلوگیری از مهاجرت نیروهای محلی به شهرهای بزرگ است.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 9 =

کلید مقابل را فعال کنید