کد خبر:121536
پ
طرح مبارزه با احتکار
رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا:

تشدید طرح مبارزه با احتکار و قاچاق کالاهای بهداشتی و پزشکی در سراسر کشور

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از تشدید طرح مبارزه با احتکار و قاچاق کالاهای بهداشتی و پزشکی در سراسر کشور خبر داد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از تشدید طرح مبارزه با احتکار و قاچاق کالاهای بهداشتی و پزشکی در سراسر کشور خبر داد.

 

*** تشدید طرح مبارزه با احتکار و قاچاق کالاهای بهداشتی و پزشکی در سراسر کشور

 

به گزارش خبرگزاری سروش، محمدرضا مقیمی با اعلام این مطلب، اظهار داشت:

در پی وقوع و همه‌گیری بیماری ویروس کرونا و کمبود برخی اقلام بهداشتی در سطح کشور، پلیس امنیت اقتصادی مبارزه با احتکار و قاچاق کالاهای بهداشتی را در اولویت مأموریت خود قرار داده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا ضمن تشکر از فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته توسط تمامی رده‌های ناجا و سازمان های مربوطه تصریح کرد:

با توجه به پایان تعطیلات نوروزی و بازگشایی اغلب ادارات دولتی و غیردولتی و افزایش تردد در سطح شهرها و نیاز مردم به کالاهای بهداشتی و پزشکی و همچنین سوءاستفاده افراد سودجو و فرصت طلب، هوشیاری و آمادگی بیش از پیش این پلیس را می طلبد.

 

*** مبارزه پلیس امنیت اقتصادی با احتکار و قاچاق کالاهای سلامت محور 

 

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا با بیان اینکه اجرای عملیات مبارزه با احتکار و قاچاق کالاهای بهداشتی و پزشکی تشدید شده است، ادامه داد:

با پایان تعطیلات طرح مذکور پایان نمی یابد و کماکان تا اطلاع ثانوی و اعلام سازمان‌های مسئول و مرتبط با این موضوع، درخصوص رفع نگرانی از کمبود و احتکار تجهیزات پزشکی ادامه داشته و پلیس امنیت اقتصادی با احتکار و قاچاق کالاهای سلامت محور که سلامت جامعه را به خطر می اندازند، با تمام توان مقابله می کند.

وی درادامه افزود: پلیس امنیت اقتصادی به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارشات مردمی درباره احتکار در سراسر کشور است، تا بر اساس رسالت خود که همان پیش بینی، پیشگیری و کنترل اخلال و تنش در نظام اقتصادی است، به صورت مستمر و جدی در حمایت از تولید داخلی با تمام ابعاد قاچاق کالا و ارز، احتکار و … قاطعانه و موثر با مخلان نظام اقتصادی کشور مبارزه کند.

 

*** سخن با مردم 

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا در پایان، اظهار داشت:

درخواست و تقاضای پلیس از مردم عزیز سراسر کشور این است که به محض اطلاع از هرگونه احتکار و قاچاق کالای بهداشتی، موضوع را سریعا از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به پلیس امنیت اقتصادی اطلاع دهند.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − نه =

کلید مقابل را فعال کنید