کد خبر:121666
پ
Untitled-1
معاون سازمان خصوصی‌سازی:

نیمه نخست امسال سرخابی‌ها واگذار می‌شوند

معاون سازمان خصوصی‌سازی از واگذاری سرخابی‌ها در نیمه نخست سال ۹۹ خبر داد.

معاون سازمان خصوصی‌سازی از واگذاری سرخابی‌ها در نیمه نخست سال ۹۹ خبر داد.

 

*** واگذاری سرخابی‌ها در نیمه نخست سال ۹۹

 

به گزارش خبرگزاری سروش، ابوالقاسم شمس در خصوص تأخیر در واگذاری سهام استقلال و پرسپولیس در سال ۹۸، اظهار داشت:

این دو شرکت فرهنگی و ورزشی در زمان انجام اقدامات لازم با مشکلاتی از قبیل تغییرات مدیریتی مواجه بودند که این موضوع باعث تاخیر در همکاری آن‌ها شد، زیرا برخی از اقدامات را باید هیئت مدیره تصویب کند تا به مرحله اجرا در آید.

عضو هیئت عامل سازمان خصوصی سازی ادامه داد:

با وجود همه مشکلات و حاشیه‌های موجود در این شرکت‌ها، اما با همکاری وزارت ورزش و جوانان و جلساتی برگزار شده است که به نتایج قابل قبولی رسیدیم و امیدواریم تکلیف این موضوع تا نیمه نخست سال ۹۹ مشخص شود و از طریق عرضه اولیه در فرابورس کشف قیمت صورت گرفته و عرضه‌های بلوکی در مراحل بعد صورت گیرد.

زمانی که بحث واگذاری دو باشگاه به صورت جدی مطرح و حتی آگهی شد فقط بحث واگذاری نشان (برند) همراه با دارایی بود و به هیچ عنوان مسأله واگذاری هر یک از شرکت‌های فرهنگی و ورزشی استقلال و پرسپولیس از طریق بازار سرمایه مطرح نشده بود، ولی از مهر سال ۹۸ نحوه واگذاری تغییر کرد و شرکت‌ها در حال واگذاری از طریق پذیرش در بازار سرمایه هستند.

 

به گزارش خبرگزاری سروش، معاون سازمان خصوصی‌سازی در پایان، اظهار داشت:

 طبق مذاکرات صورت گرفته اقدامات لازم در این زمینه در نیمه نخست امسال انجام خواهد شد و امیدواریم که کشف قیمت صورت گیرد. وزارت ورزش برای واگذاری این دو باشگاه بسیار پیگیر است و اقدامات مربوطه را تاکنون برای انجام هر چه سریعتر فعالیت‌ها انجام داده است.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 7 =

کلید مقابل را فعال کنید