کد خبر:123224
پ
نیکزاد
نایب رئیس مجلس:

تولید ثروت، اولویت اصلی مجلس یازدهم

نایب رئیس مجلس اولویت اصلی و اول مجلس یازدهم را تولید ثروت برای بهبود وضعیت معیشت مردم در کشور دانست.

نایب رئیس مجلس اولویت اصلی و اول مجلس یازدهم را تولید ثروت برای بهبود وضعیت معیشت مردم در کشور دانست.

 

*** تولید ثروت برای بهبود وضعیت معیشت مردم

 

به گزارش خبرگزاری سروش، علی نیکزاد با اشره به اولویت اصلی و اول مجلس یازدهم، اظهار داشت:

اولویت اصلی و اول مجلس یازدهم تولید ثروت برای بهبود وضعیت معیشت مردم در کشور خواهد بود و مجلس یازدهم با قوت این مهم را پیگیری خواهد نمود. امروز دغدغه مجلس باید همگام با دغدغه اصلی رهبر معظم انقلاب باشد و عزم مجلس فعلی با تمام توان بر روی تقویت محور اقتصاد و معیشت مردم خواهد بود، البته باید مراقب باشیم تا در گذر زمان مسائل غیراولویت‌دار جایگزین نگردد.

 

*** بهبود فوری معیشت صاحبان اصلی انقلاب

 

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر در اولویت بودن خدمت به صاحبان اصلی انقلاب، بیان داشت:

باید کاری کنیم که معیشت طبقه ضعیف بدون منت ارتقا یابد، انقلاب ما، انقلاب مستضعفین و زاغه‌نشینان بود، بنابراین تکلیف مجلس امروز این است که با خدمت صادقانه و کار کارشناسانه بهبود فوری معیشت صاحبان اصلی انقلاب را در دستور کار داشته باشد.

 

*** اولویت اصلی بهبود وضعیت معیشت مردم

 

نیکزاد با اشاره به اینکه محور اصلی بهبود وضعیت معیشت مردم، توجه به جهش تولید است، تصریح کرد:

اضلاع به هم‌پیوسته در رشد اقتصادی و تولید ثروت برای کشور، اشتغال و تولید هستند، پس باید این مولفه‌ها در راستای هم و درکنار یکدیگر حرکت کنند چرا که نقص و ضعف هرکدام می‌تواند در کارایی دیگری اثرگذار باشد.

یکی از مهم‌ترین مسائل تکیه بر توان تولید داخلی است که در حوزه بین‌المللی و صادرات باید به سمت استفاده از ظرفیت‌های بسیار کشورهای دوست و همسایه معطوف شود؛،امروز همگان واقف به این مسئله هستند که امید به کشورهایی که نگاه خصمانه به سوی ایران دارند، چاره‌ی کار نیست و این مسئله بارها برای همه ثابت شده است.

 

*** نقطه امید مجلس یازدهم

 

علی نیکزاد با اشاره به نیاز تقویت نظام کارشناسی مجلس برای کمک به حل دغدغه مردم، گفت:

باید هم برنامه‌های دولت برای حل مشکلات معیشتی و رونق اقتصادی کارشناسانه بررسی شود و هم طرح‌های مناسب و کارشناسی شده در مجلس ذیل سیاست‌های کلی نظام که توسط رهبری تبیین گردیده است در موضوعات مختلف آماده گردد تا شاهد بهبود روند اقتصادی کشور باشیم.

 

*** جبران عقب ماندگی‌های کشور

 

به گزارش خبرگزاری سروش، نایب رئیس مجلس در پایان با اشاره به وجود افراد شاخص و اولویت‌شناس به عنوان نقطه امید، اعلام کرد:

ضمن تقدیر از حسن اعتماد همکاران عزیز، امیدواریم بتوانیم با برادری بر سر موضوعات اصلی مردم پافشاری کرده و بدون مصلحت اندیشی، با هم‌اندیشی همه سلیقه‌ها، مجلسی در تراز انقلاب اراده و اداره نموده و عقب ماندگی‌های کشور را جبران نمائیم تا لبخند رضایت بر گوشه لبان رهبری معظم انقلاب و مردم عزیز ایران بنشانیم.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 13 =

کلید مقابل را فعال کنید