کد خبر:123767
پ
ایران خودرو
مدیر عامل ایران خودرو:

تحویل تمامی معوقات خودروسازان در ۱۰ روز آینده/ صدور ۲ هزار فاکتور برای خریداران فروش فوق‌العاده

مدیر عامل ایران خودرو ضمن اشاره به صدور ۲ هزار فاکتور برای خریداران فروش فوق‌العاده از تحویل تمامی معوقات خودروسازان در ۱۰ رو آینده خبر داد.

مدیر عامل ایران خودرو ضمن اشاره به صدور ۲ هزار فاکتور برای خریداران فروش فوق‌العاده از تحویل تمامی معوقات خودروسازان در ۱۰ رو آینده خبر داد.

 

*** صدور فاکتور

 

به گزارش خبرگزاری سروش، فرشاد مقیمی در جلسه کمیته خودرو که با حضور سرپرست وزارت صنعت و دیگر خودروسازان برگزار شد، اظهار داشت:

دو هزار فاکتور قطعی برای خریداران خودروهای طرح فروش ویژه ایام عید فطر صادر شده است و تحویل این خودروها در هفته‌های آینده آغاز خواهد شد.
 
 

*** تحویل معوقات خودروسازان

 
 
مدیر عامل ایران خودرو در پایان پیرامون معوقات تحویل خودرو، بیان داشت:
تحویل معوقات قراردادهای فروش خودروی سمند و پژو ۲۰۰۸ به پایان رسیده و در ۱۰ روز آینده همه معوقات ۶ محصول دیگر ایران‌ خودرو نیز تحویل مشتریان خواهد شد.
 
 

*** تجاری‌سازی خودرو

 
 
بنا به اعلام گروه صنعتی ایران‌خودرو، ۱۴ هزار دستگاه خودرو نیز تجاری‌سازی شده است.
 
 
*** تولید ۲ هزار دستگاه در روز
 
 
در این جلسه اعلام شد:
صدور فاکتور برای خودروهای گروه خودروسازی سایپا نیز به زودی آغاز شده و تعهدات معوق خودروی پراید نیز به زودی به صفر خواهد رسید.
بر اساس اعلام خودرو سازان در جلسه امروز کمیته خودرو، تولید گروه صنعتی ایران‌خودرو و گروه خودروسازی سایپا به دو هزار دستگاه در روز رسیده است.
 
 

*** تعیین تکلیف خریداران خودروسازان خارجی

 
 
به گزارش خبرگزاری سروش، لازم به ذکر است، همچنین کمیته خودرو از معاونت دادستانی کل کشور و سایر دستگاه های نظارتی درخواست کرد تا در مورد خودروهای تولید مشترک با خودروسازان خارجی که روند تولید آنها بعد از تحریم‌ها و خروج خودروسازان از ایران، متوقف شده، با توجه به ارائه طرح‌های متعدد جایگزین و تبدیل از سوی خودروسازان تصمیم‌گیری مقتضی انجام شود تا بتوان نسبت به تعیین‌تکلیف خریداران این خودروها از سوی دو خودروساز اقدام کرد.
 
 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − یک =

کلید مقابل را فعال کنید