کد خبر:123934
پ
مرغ
مدیرکل تامین دام و فرآوری شرکت پشتیبانی امور دام:

توزیع نامحدود مرغ منجمد ۱۳۵۰۰ تومانی آغاز شد

مدیرکل تامین دام و فرآوری شرکت پشتیبانی امور دام از آغاز توزیع مرغ منجمد تنظیم بازاری به قیمت ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان در تمام استان‌های کشور و بدون محدودیت خبر داد.

مدیرکل تامین دام و فرآوری شرکت پشتیبانی امور دام از آغاز توزیع مرغ منجمد تنظیم بازاری به قیمت ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان در تمام استان‌های کشور و بدون محدودیت خبر داد.

 

*** توزیع بدون محدودیت مرغ

 

به گزارش خبرگزاری سروش، محمد جعفری با اشاره به اقدامات بعد از مصوبه کارگروه تنظیم بازار، اظهار کرد:

عملیات توزیع مرغ منجمد به قیمت ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان برای توزیع کنندگان و ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان برای مصرف کننده آغاز شد و  این محصول در اختیار تمام استان‌های کشور قرار گرفت.
هیچ محدودیتی برای عرضه مرغ‌منجمد تنظیم بازاری در استان‌‌های مختلف کشور وجود ندارد و این محصول به اندازه کافی و بدون محدودیت تا زمانی که تقاضا وجود داشته باشد توزیع خواهد شد.
 
 

*** گرانی مرغ

 
 
وی در واکنش به گرانی مرغ و اقدامات صورت گرفته برای کاهش قیمت این محصول، گفت:
به طور قطع توزیع‌مرغ تنظیم بازاری منجر به ایجاد تعادل در بازار خواهد شد.
عرضه و تقاضا وضعیت قیمت‌ها را تعیین می‌کند و با توجه به ذخیره مناسب مرغ‌شرکت پشتیبانی امور دام  می‌توان از اقدام صورت گرفته برای تنظیم بازار، نتیجه لازم را به دست آورد.
 
 

*** نرخ مصوب

 
 
به گزارش خبرگزاری سروش، مدیرکل تامین دام و فرآوری محصولات دامی شرکت پشتیبانی امور دام در پایان پیرامون نرخ مصوب مرغ گرم، اظهار داشت:
قیمت ۱۵ هزار تومانی مرغ بر اساس نظر کارشناسی وزارت جهاد کشاورزی و سازمان حمایت مصرف کنندگان و مصرف کنندگان تعیین شده و قبل از اعلام این قیمت بررسی کارشناسانه انجام شده است.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 3 =

کلید مقابل را فعال کنید