کد خبر:123930
پ
مرغ منجمد تنظیم بازاری
اطلاعیه‌ اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی:

فروش مرغ بالاتر از ۱۵ هزار تومان ممنوع است/ با متخلفان برخورد قاطع می‌شود

اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با صدور اطلاعیه‌ای ضمن اعلام ممنوعیت فروش مرغ ، بالاتر از ۱۵ هزار تومان از برخورد قاطع با متخلفان خبر داد.

اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی با صدور اطلاعیه‌ای ضمن اعلام ممنوعیت فروش مرغ با قیمت بالاتر از ۱۵ هزار تومان از برخورد قاطع با متخلفان خبر داد.

 

*** برخورد قاطع با فروش مرغ بیشتر از ۱۵ هزار تومان 

 

به گزارش خبرگزاری سروش، اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

فروش مرغ بیشتر از ۱۵ هزار تومان تخلف است و واحدهای متخلف با برخورد قاطع توسط بازرسان اصناف، صنعت، معدن و  تجارت و تعزیرات حکومتی مواجه می‌شوند.
 
 

***  متن اطلاعیه اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی

 
 
به گزارش خبرگزاری سروش، متن اطلاعیه اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران خطاب به اعضای خود پیرامون کنترل قیمت گوشت مرغ و برخورد با متخلفان به شرح زیر است:
بر اساس تصویب ستاد تنظیم بازار و دستور سازمان صنعت،معدن و تجارت استان تهران و تعزیرات حکومتی استان تهران، نرخ خرده فروشی‌مرغ گرم در واحدهای فروشگاهی از تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۰۵، هر کیلو ۱۵۰۰۰ تومان می‌باشد.
رعایت نرخ فوق توسط تمامی همکاران محترم و فروشگاه‌های سطح شهر الزامی بوده و در صورت فروش مرغ با قیمت بیشتر از نرخ مصوب اعلام شده با واحدهای صنفی متخلف توسط بازرسی اصناف، صنعت و معدن و تعزیرات حکومتی برخورد قاطع و جریمه‌های سنگین اعمال خواهد شد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − یک =

کلید مقابل را فعال کنید