کد خبر:124117
پ
ثبات قیمت
سخنگوی دولت:

جنگ روانی دشمن سرمایه‌های اجتماعی را هدف قرار داده است

سخنگوی دولت معتقد است جنگ روانی دشمن سرمایه‌های اجتماعی را هدف قرار داده است.

سخنگوی دولت معتقد است جنگ روانی دشمن سرمایه‌های اجتماعی را هدف قرار داده است.

 

*** هدف دشمن از ایجاد جنگ روانی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، علی ربیعی در نشست ویدئو کنفرانسی با اعضای شورای اطلاع رسانی استان‌ها، اظهار داشت:

دشمن با جنگ روانی، سرمایه‌های اجتماعی را هدف قرار داده است.

باید تلاش‌ها و اقداماتی که دولت برای حل مشکلات مردم انجام داده و می‌دهد را به اطلاع افکار عمومی رساند و همچنین دستاوردهای دولت در شرایط سخت که به سهم خود بعضا بی نظیر بوده را برای مردم ملموس کرد.

هر چند امسال به دلیل تشدید فشارهای خارجی به ویژه تحریم‌های ظالمانه، عملیات متمرکز روانی دشمن برای تضعیف روحیه و امید مردم و رکود جهانی ناشی از شیوع کرونا، سال سختی را پیش رو داریم، اما براساس سنت‌های لایتغیر الهی ایمان داریم که از این شرایط سخت با همدلی مردم عبور خواهیم کرد.

 

*** موفقیت‌های دولت تدبیر و امید

 

سخنگوی دولت با اشاره به موفقیت های چشمگیر دولت تدبیر و امید در ۵۵ ماه نخست آغاز فعالیت گفت:

دولت تدبیر و امید دستاوردهای اقتصادی ملموس و بزرگی داشت. رشد اقتصادی بالا در کنار کنترل تورم و بهبود فضای کسب و کار در همین دولت اتفاق افتاد اما با روی کار آمدن ترامپ و اعمال تحریم های ظالمانه شرایط متفاوت و کشور با محدودیت هایی مواجه شد.

مردم ایران در نظر دارند که در سال ۹۷ فردی غیرمتعارف در نتیجه انتخابات ریاست جمهوری امریکا بر مسند قدرت نشست و با زیرپا گذاشتن تعهدات این کشور و اعمال تحریم‌های ظالمانه و افزایش فشارها بر ایران، موجب بروز مشکلاتی برای کشور و مردم شد که بخش عمده آن در سال ۹۹ نمود پیدا کرد.

 

*** جنگ روانی علیه ایران

 

رییس شورای اطلاع رسانی دولت با اشاره به عملیات روانی سنگین دشمنان علیه مردم ایران، اذعان کرد:

تاکنون در هیچ دوره ای، کشور به این اندازه در نظام تحریمی دشمن قرار نگرفته بود و باید با ایمان به خود و اعتقاد به ظرفیت‌های داخلی خود، این دوره را با موفقیت و سربلندی پشت سر بگذاریم.

 

*** دستاوردهای کم‌نظیر دولت

 

ربیعی در بخش دیگری از سخنان خود، تجربه ممتد و مؤثر برخی از اعضای دولت و همچنین حضور استانداران توانمند را از فرصت‌های موجود در عبور کشور از شدیدترین فشارهای خارجی برشمرد و گفت:

بی تردید با حمایت رهبر معظم انقلاب و همراهی مردم، این نیروهای دلسوز و با تجربه، کشور را از شرایط کنونی خارج خواهیم کرد و روزهای بسیار بهتری برای مردم ما فرا خواهد رسید.

دولت تدبیر و امید در طی دوران فعالیت خود متناسب با شرایط و وضعیت کشور دستاوردهای چشم گیری دارد که مردم دستاوردهای قبل از تحریم‌ها را لمس کردند اما اقدامات و تلاش‌های دولت در زمان تحریم را که بعضا بی سابقه و کم نظیر بوده اند را به دلیل وجود فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم های آمریکا درک نکردند.

 

*** مقابله با جنگ روانی 

 

ربیعی خطاب به اعضای شورای اطلاع رسانی استان‌ها، گفت:

دشمن با جنگ روانی، سرمایه های اجتماعی را هدف قرار داده که برای مقابله با آن باید تلاش‌ها و اقداماتی که دولت برای حل مشکلات مردم انجام داده و در حال انجام دارد را به آگاهی و اطلاع افکار عمومی رساند و همچنین دستاوردهای دولت در شرایط سخت که به سهم خود بعضا بی نظیر بوده را برای مردم ملموس کرد.

 

*** حل مشکل مردم

 

سخنگوی دولت در پایان با بیان اینکه همه هم و غم دولت، کمک به مردم در حل مشکلات است، گفت:

همه تلاش دولت کنترل شرایط اقتصادی کشور و بازگرداندن ثبات و بهبود فضای کسب و کار در کشور است.

 

*** بحث و بررسی در نشست

 

به  گزارش خبرگزاری سروش، در ادامه این نشست، تعدادی از روسای شورای اطلاع رسانی استانها ضمن مرور اقدامات و برنامه های این شورا، ضمن بیان نظرات و پیشنهادات خود، به تبیین چالش‌ها و مسائل اساسی استان پرداختند و همچنین اقدامات و مصوبات شورای اطلاع رسانی استانها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول