کد خبر:124120
پ
بختیاری زاده
پس از مذاکره با گزینه‌های متعدد:

سهراب بختیاری‌زاده سرمربی تیم فوتبال جوانان شد

بازیکن اسبق تیم‌های استقلال و تیم ملی ایران، هدایت تیم فوتبال جوانان را قبول کرد.

بازیکن اسبق تیم‌های استقلال و تیم ملی ایران، هدایت تیم فوتبال جوانان را قبول کرد.

 

***  سرمربی تیم فوتبال جوانان

 

به گزارش خبرگزاری سروش، پس از کش و قوس‌های فراوان و مذاکرات با گزینه های متعدد کمیته فنی فدراسیون فوتبال روی نام سهراب بختیاری‌زاده به اجماع رسیدند. در همین رابطه مذاکراتی بین طرفین انجام شد و توافقات نهایی به دست آمد.

بختیاری‌زاده پیش از این هدایت تیم فوتبال استقلال خوزستان را به عهده داشت و در زمان زلاتکو کرانچار مربی تیم فوتبال امید بود و با کار کردن در این رده سنی آشناست. بازیکن اسبق استقلال و تیم ملی ایران حالا در ۴۷ سالگی باید جدی‌ترین چالش خود را پشت سر بگذارد. پیش از بختیاری‌زاده نام‌هایی چون حمید استیلی، علیرضا منصوریان، امیرحسین پیروانی، اکبر محمدی و … برای قبول هدایت تیم جوانان نامزد شده بودند که هرکدام به دلیلی به سرانجام نرسید.

وی در فاصله حدود سه ماه تا آغاز مسابقات قهرمانی جوانان آسیا که حکم انتخابی جام جهانی را دارد باید شرکت کند و جای خالی سیروس پورموسوی را پر کند. خبر سرمربی شدن بختیاری‌زاده تا ساعاتی دیگر به صورت رسمی اعلام می‌شود. هنوز مشخص نشده که چه کسانی او را به عنوان دستیار همراهی می‌کنند.

 

*** آغاز تمرینات تیم ملی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، قرار است تمرینات تیم فوتبال جوانان نیز خیلی زود با حضور بازیکنان آغاز شود. کمیته جوانان در نظر دارد تا اردوهای خارجی و بازی‌های تدارکاتی نیز برای تیم جوانان مهیا کند. این تیم باید اواخر مهرماه در ازبکستان به مصاف تیم‌های ازبکستان، کامبوج و اندونزی برود. چهار تیم برتر این رقابت‌ها راهی جام جهانی می‌شوند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول