کد خبر:124353
پ
تابش
رئیس سازمان حمایت خبر داد

تشدید بازرسی‌ها در بازار/ رونمایی از سامانه یکپارچه بازرسی و نظارت

رئیس سازمان حمایت با اشاره به رونمایی از سامانه یکپارچه بازرسی و نظارت در هفته پیش روی از تشدید بازرسی‌ها در بازار خبر داد.

رئیس سازمان حمایت با اشاره به رونمایی از سامانه یکپارچه بازرسی و نظارت در هفته پیش روی از تشدید بازرسی‌ها در بازار خبر داد.

 

*** رونمایی از سامانه یکپارچه نظارت و بازرسی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، عباس تابش با بیان این مطلب، افزود:

این نظارت‌ها در چند بخش شامل کالاهای اساسی متشکل از مرغ، تخم مرغ، گوشت قرمز، برنج و شکر، همچنین ماسک و اقلام بهداشتی مبارزه با کرونا، خودرو، خدمات اپراتورها، لاستیک، فولاد، سیمان، لوازم خانگی، پتروشیمی و روغن موتور خواهد بود.

نشست ارزیابی عملکرد استمرار تشدید نظارت و بازرسی بر کالاها و خدمات هدف ۳۱ تیرماه با حضور معاونان بازرسی و نظارت سازمان های صمت استانی برگزار خواهد شد.

 

وی با اشاره به رونمایی سامانه جدید، افزود:

در این نشست از سامانه یکپارچه بازرسی رونمایی خواهد شد، در این نشست که با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن تجارت انجام می‌شود در خصوص سامانه گارانتی بحث و تبادل نظر صورت می‌گیرد.

 

*** تشدید بازرسی‌ها در بازار

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رییس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در پایان با تاکید بر ضرورت اطلاع‌رسانی اقدامات و همچنین حضور مستمر در بازار بیان کرد و گزارش‌ها در خصوص نظارت‌ها بازرسی‌ها به صورت مستمر و منظم و مدون ارائه می‌شود.

 

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 8 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول