کد خبر:124361
پ
۶۸۵۵۳۷_۷۱۲
رئیس سازمان غذا و دارو:

کمبود ماسک در کشور وجود ندارد/ تکذیب خبر منتشر‌ شده

رئیس سازمان غذا و دارو، خبر منتشر شده مبنی بر کمبود ماسک در کشور را تکذیب کرد.

رئیس سازمان غذا و دارو، خبر منتشر شده مبنی بر کمبود ماسک در کشور را تکذیب کرد.

 

*** تکذیب خبر کمبود ماسک

 

به گزارش خبرگزاری سروش، محمدرضا شانه‌ساز با اشاره به اخبار منتشر شده در مورد کمبود ماسک، اظهار داشت:

طی ماه‌های گذشته هیچ موردی از کمبود ماسک و کلیه اقلام مورد نیاز در مقابله با بیماری کرونا برای پرسنل درمانی، بیماران و عموم مردم مشاهده و گزارش نشده است.

همان گونه که در مصاحبه تمامی خبرگزاری‌ها با مردم در خصوص علل عدم استفاده از ماسک ملاحظه می‌شود، کمبود ماسک و حتی قیمت آن به هیچ وجه به عنوان عوامل دخیل در عدم استفاده از ماسک توسط افراد فاقد ماسک گزارش نشده است.

در متن نامه ارسالی به وزارت صمت از تلاش تمامی دست‌اندرکاران در تامین ماسک تقدیر شده و هدف از این نامه صرفا برنامه‌ریزی مناسب و پیش‌بینی راهکارهای لازم جهت تامین هر چه بهتر ماسک و جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی بوده است که این دست مکاتبات مسبوق به سابقه بوده و اگر ما توانسته‌ایم در شرایط تحریم‌های ظالمانه بهترین خدمات را به مردم بدهیم، بعد از لطف و مدد الهی بدلیل فضای همدلی و برادری موجود در همکاران وزارت صمت و سایر دستگاه‌ها با ما و رصد مداوم و مستمر مشکلات و پیش‌بینی راهکارهای به هنگام بوده، که در متن و محتوای نامه فوق الذکر مطابق روال قبل به آن پرداخته شده است.

 

*** پیگیری خبر جعلی کمبود ماسک

 

به گزارش خبرگزاری سروش، رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به استنباط نادرست نگارنده خبر مبنی بر کمبود ماسک به استناد نامه ارسالی به وزارت صنعت اشاره کرد و گفت:

تیتر این خبر با محتوای نامه مغایر بوده و البته این خطای آشکار قابل بررسی و پیگیری است.

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول