کد خبر:124436
پ
هپکو
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید:

واگذاری هپکو به تأمین اجتماعی با تصویب مجلس

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از واگذاری هپکو به تأمین اجتماعی با تصویب مجلس خبر داد.

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از واگذاری هپکو به تأمین اجتماعی با تصویب مجلس خبر داد.

 

*** واگذاری هپکو

 

به گزارش خبرگزاری سروش، میثم زالی در جلسه نود و هفتمین جلسه دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به لزوم حل هر چه سریع تر مشکلات این مجموعه صنعتی، اظهار کرد:

امیدواریم با واگذاری این مجموعه صنعتی به سازمان تامین اجتماعی و تایید این واگذاری توسط مجلس شورای اسلامی، هرچه سریع‌تر فرآیند تولید در این واحد به جریان افتاده و رونق گذشته به هپکو بازگردد.

 

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور در پایان با اشاره به لزوم حفظ فضای آرامش و متانت برای حل سریع تر مشکلات هپکو، افزود:

هرگونه اختلال در روند تولید این واحد، متوجه کارگران خواهد بود بنابراین بازگشت رونق به هپکو باید در فضای آرام و بدون تنش اتفاق بیفتد.

 

*** راهکار حل مشکلات

 

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با تاکید بر لزوم پیگیری مطالبات کارگران توسط مدیران مجموعه، تصریح کرد:

رونق مجدد هپکو خواست همه مسئولان استان است و تمامی ارگان های مسئول باید وظایف خود را برای تحقق رونق تولید به نحو احسن انجام دهند.

 

*** جلسه دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید

 

به گزارش خبرگزاری سروش، نود و هفتمین جلسه دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور با حضور مسئولان وزارت صنعت، سازمان تامین اجتماعی، نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی، نمایندگان کارگران، مدیران مجموعه هپکو برگزار شد.

نماینده کارگران، مدیران مجموعه، مدیران سازمان تامین اجتماعی و همچنین تعدادی از مدیران ایمیدرو و سازمان خصوصی‌سازی نیز در این جلسه به بیان نظرات و راهکارهای خود برای حل این واحد صنعتی پرداختند.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 7 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول