کد خبر:124465
پ
۱-۱-۲
خبرگزاری سروش گزارش می‌دهد:

جزئیات ۱۳ پیشنهاد انبوه‌سازان به مجلس برای رونق تولید و عرضه مسکن

کانون سراسری انبوه‌سازان ۱۳ پیشنهاد را در قالب بسته پیشنهادی برای رونق تولید و عرضه مسکن به مجلس شورای اسلامی ارائه کرده‌اند.

کانون سراسری انبوه‌سازان ۱۳ پیشنهاد را در قالب بسته پیشنهادی برای رونق تولید و عرضه مسکن به مجلس شورای اسلامی ارائه کرده‌اند.

 

*** پیشنهاد انبوه‌سازان به مجلس

 

به گزارش خبرگزاری سروش، در این بسته به فرصت‌های بخش ساخت و ساز مسکن، نیاز ۱۰ ساله کشور به مسکن،‌ چرخه معیوب خدمات مهندسی و انحراف از قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، هزینه‌های جانبی دستگاه‌های خدمات رسان و … اشاره شده است. 

 

*** رونق تولید و عرضه مسکن

 

متن نامه انبوه‌سازان به رئیس مجلس به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر قالیباف

ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

با سلام و احترام

به استحضار می‌رساند کانون سراسری انبوه سازان مسکن و ساختمان ایران به عنوان بازوی مشورتی و اجرایی و مهمترین نهاد صنفی و حرفه‌ای بخش خصوصی کشور در حوزه تولید و عرضه مسکن همواره صنعت ساختمان کشور نقش آفرینی نموده و به وظایف ملی خود همت گمارده است.

در همین خصوص بسته پیشنهادی این کانون به پیوست جهت برون رفت از شرایط حاکم بر حوزه ساخت و تولید مسکن تقدیم و قاضا دارد چالش‌ها و فرصت‌های اعلام شده مورد توجه جنابعالی و سایر نمایندگان محترم در مجلس شورای اسلامی قرار گیرد تا در این شرایط خاص و حاد کشور بخش خصوصی در کنار مجلس محترم بتواند با چاره اندیشی بحران به وجود آمده در بازار مسکن را هدایتنموده و فضای ملتهب کنونی اقتصاد را مدیریت و کنترل نماید.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول