کد خبر:124520
پ
فراهانی
رییس اتاق اصناف تهران:

تمدید محدودیت‌های کرونایی استان تهران/ تعطیلی برخی اصناف تا یک هفته دیگر

رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به تمدید محدودیت‌های کرونایی استان تهران از تعطیلی برخی اصناف تا یک هفته دیگر خبر داد.

رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به تمدید محدودیت‌های کرونایی استان تهران از تعطیلی برخی اصناف تا یک هفته دیگر خبر داد.

 

*** تمدید محدودیت‌های کرونایی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، قاسم نوده فراهانی با اشاره به ابلاغ استاندار تهران در خصوص تصمیم گیری ستاد مقابله با ویروس کرونا مبنی بر تمدید محدودیت های جدید، اظهار داشت:

بر اساس ابلاغ استاندار تهران و مصوبه ستاد مقابله با کرونا با توجه به افزایش مراجعه کنندگان مبتلا به ویروس کرونا به مراکز خدمات درمانی و کاهش نیافتن تعداد بیماران بستری شده در بیمارستان ها محدودیت‌های کرونایی یک هفته دیگر در استان تهران تمدید شد.

بنا به اعلام استاندار تهران فعالیت برخی صنوف از جمله قهوه‌خانه‌ها و چایخانه‌ها، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی، کافه ها و تالارهای پذیرایی ممنوع است.

تعطیلی استخرهای سرپوشیده، برگزار نشدن نماز جمعه در تهران و برگزاری تجمعات عمومی دیگر محدودیت‌های از این دست است که یک هفته دیگر از چهارم تا یازدهم مردادماه تمدید شده است.

 

*** ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی

 

به گزارش خبرگزرای سروش، رئیس اتاق اصناف تهران در پایان با تاکید بر رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی در واحدهای صنفی، بیان داشت:

همه مردم و بویژه اصناف باید بدانند در این برهه، رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و از همه مهم‌تر استفاده از ماسک به صورت کامل و همگانی می تواند بزرگترین گام برای خروج از این بحران باشد.

طبق مصوبات قبلی، واحدهای صنفی همچنان نباید اجازه حضور افراد بودن ماسک و تجمع در پاساژها را بدهند و اگر نسبت به این موضوع بی‌توجه باشند در وهله نخست به واحدهای صنفی تذکر و در صورت تکرار با آنها برخورد قانونی می‌شود.

 

 

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 15 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول