کد خبر:124659
پ
کمیسیون اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

بررسی بسته پیشنهادی سازمان بورس در کمیسیون اقتصادی مجلس

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از ارائه بسته پیشنهادی مسئولان سازمان بورس به این کمیسیون خبر داد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از ارائه بسته پیشنهادی مسئولان سازمان بورس به این کمیسیون خبر داد.

 

*** بررسی بسته سازمان بورس در کمیسیون اقتصادی مجلس

 

به گزارش خبرگزاری سروش، محسن علیزاده با اشاره به رونق گرفتن بورس در ماه های اخیر، اظهار داشت:

با توجه به رشد بورس و گرایش مردم نسبت به بازار سرمایه و نگرانی هایی که در رابطه با آینده بورس وجود داشت ؛ کمیسیون اقتصادی چندین جلسه با حضور مسئولان سازمان بورس وضعیت این بازار را بررسی کرده است.

درباره بازار سرمایه نگرانیهایی وجود دارد و ما در جلساتی که با مسئولان سازمان بورس داشتیم این نگرانی ها را به آنها هشدار داده ایم و از آنها خواسته ایم که بسته پیشنهادی خود را برای بهبود وضعیت بورس و جلوگیری از آسیب و ضرر احتمالی مردم، به کمیسیون اقتصادی ارائه دهند.
مسئولان سازمان بورس بسته پیشنهادی خود را به کمیسیون ارائه کرده اند که قرار است در جلسه روز یکشنبه ۱۲ مرداد کمیسیون‌اقتصادی این بسته پیشنهادی بررسی شود.

 

*** رفع نگرانی در بازار

 

به گزارش خبرگزاری سروش، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان با بیان اینکه این بسته درباره راهکارهای سازمان بورس برای رفع نگرانی‌ها درباره این بازار است، اضافه کرد:
اگر پس از بسته پیشنهادی، پیشنهادات مسئولان سازمان بورس به گونه ای باشد که نیاز به همراهی مجلس در قالب طرح یا تصویب قوانین باشد ، مجلس قطعا این کار را انجام خواهد داد،چرا که مجلس به دنبال تقویت بورس و همکاری مشترک با مسئولان سازمان بورس است.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − یک =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول