کد خبر:124704
پ
زرندی
معاون طرح و برنامه وزیر صنعت:

رشد تولید ۲۲ محصول صنعتی در سه ماه سال ۹۹/ رصد تولید در سامانه پایش

معاون طرح و برنامه وزیر صنعت از رشد تولید ۲۲ محصول صنعتی در سه ماه نخست سال ۹۹ خبر داد.

معاون طرح و برنامه وزیر صنعت از رشد تولید ۲۲ محصول صنعتی در سه ماه نخست سال ۹۹ خبر داد.

 

*** رصد تولید در سامانه پایش

 

به گزارش خبرگزاری سروش، سعید زرندی در جلسه هماهنگی سامانه پایش، گفت:

با عنایت به نام‌گذاری سال جاری با عنوان جهش تولید و اهمیت رصد و پایش وضعیت تولیدات کشور، پایش تولید محصولات منتخب صنعتی که دارای سهم حدودا ۶۰ درصدی در ارزش افزوده بخش صنعت هستند در دستور کار وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار گرفته است.
در سه ماهه سال ۹۹ از بین ۳۶ کالای منتخب صنعتی و معدنی که مورد پایش قرار گرفت ۲۲ محصول با رشد تولید، ۱۳ محصول با کاهش تولید و ۱ محصول بدون تغییر نسبت به مدت مشابه سال پیش بوده‌اند و در این سه ماهه انواع خودروی سواری، وانت، کمباین، دارو، پودر شوینده، لاستیک، نِئوپان، تلویزیون، یخچال، ماشین لباسشویی، فولاد خام، محصولات فولادی، مس، آلومینیوم، سیمان و… رشد تولید داشته‎اند، این رشد در وضعیتی بوده است که کشور در شرایط سخت بیماری کرونا بوده است.
همچنین بخش تولید در سه ماهه اول سال ۹۹ با تمام مشکلات و محدویت‌های که از سال گذشته برای اقتصاد ایران به وجود آمد و مسائل مرتبط با کرونا توانست روی پای خود بایستد.
 

*** برنامه‌های اجرایی در ۳ ماه نخست سال ۹۹

 
به گزارش خبرگزاری صنایع، معاون طرح و برنامه وزیر صنعت در پایان پیرامون برنامه اجرایی در سه ماه نخست سال ۹۹، اظهار داشت:
در این سه ماه جواز تاسیس ۷۳۷۳، پروانه بهره‌برداری ۱۱۵۸، پروانه اکتشاف ۲۰۵ گواهی کشف ۱۰۳، پروانه بهره‌برداری معدن ۱۲۶ پروانه‌های صنفی ۱۵۵۲۴۶ کارت بازرگانی ۱۱۴۱، گواهی امضای الکترونیکی ۴۹۶۷۰، نماد اعتماد الکترونیکی ۷۷۳۶ و پروانه بهره‌برداری نرم افزار ۳ فقره صادر شده است.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − یازده =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول