کد خبر:124953
پ
محمد
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص):

پروژه‌های استراتژیک قرارگاه خاتم الانبیاء نماد شکست تحریم‌های دشمن است

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء پروژه‌های استراتژیک این قرارگاه را که بعضا همانند ستاره خلیج فارس تحسین رهبر معظم انقلاب را به همراه داشته، نمادی از شکست تحریم‌های دشمن دانست.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء پروژه‌های استراتژیک این قرارگاه را که بعضا همانند ستاره خلیج فارس تحسین رهبر معظم انقلاب را به همراه داشته، نمادی از شکست تحریم‌های دشمن دانست.

 

*** شکست تحریم‌های دشمن

 

به گزارش خبرگزاری سروش، سعید محمد که در جشنواره رادیویی کار و تولید با ترسیم دشواری‌های پیش روی اقتصاد کشور، اظهار کرد:

امروز بعضا اعتقادی در کشور وجود دارد که کشور به بن‌ بست رسیده و با این مشکلات نمی شود کشور را اداره کرد اما باید گفت که قرارگاه نه به عنوان یک شعار بلکه بعنوان یک نمونه عملی در حوزه کاری خود اثبات کرده است که علیرغم همه فشارها و تحریم‌ها می‌شود کشور را ساخت و قاطع عرض میکنم که در کشور هیچ بن بستی وجود ندارد.

منتهی باید از ظرفیت‌های سرشار کشور به جا و به موقع استفاده کرد.

شناسایی ظرفیت‌ها و استفاده از آن‌ها باعث می‌شود نه تنها در مقابل مشکلات زانو نزنیم بلکه مشکلات را به زانو در بیاوریم.

 

*** انسجام ملی

 

به گزارش خبرگزاری سروش، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در پایان با اشاره به فشار تحریم‌های دشمن، بیان کرد:

مشکلات و سختی‌هایی در کشور وجود دارد و ما مطلع هستیم که بر آن‌ها مشکلاتی مثل کرونا اضافه شده‌است اما در کنار این‌ها می‌دانیم و این اعتقاد را داریم که عزم و اراده ایرانی خیلی بالاتر از این مشکلات است که برای کشور ما ایجاد شده است.

می‌دانیم با یک انسجام ملی قطعا از پس این مشکلات بر خواهیم آمد و انشالله برای نسل‌های آینده یک خاطره خوب و یک روی سفید از همه رزمندگان این جنگ اقتصادی بر جای خواهیم گذاشت.

او در پایان با تقدیر از مسئولان رادیو اقتصاد برای برگزاری جشنواره کار و تولید، این اقدام را گامی بزرگ برای ایجاد انگیزه در میان فعالان اقتصادی بخش تولید نامید.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − سه =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول