کد خبر:124917
پ
اینترنت
هدیه ویژه همراه اول اعلام شد

۲۰۰ گیگ اینترنت رایگان برای خبرنگاران

همراه اول به مناسبت روز خبرنگار به صورت مجزا بسته اینترنت ٢٠٠ گیگابایتی به اصحاب رسانه هدیه می‌دهد.

همراه اول به مناسبت روز خبرنگار به صورت مجزا بسته اینترنت ٢٠٠ گیگابایتی به اصحاب رسانه هدیه می‌دهد.

 

*** اینترنت رایگان برای خبرنگاران

 

به گزارش خبرگزاری سروش، اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران ضمن تبریک روز خبرنگار، اعلام کرد:

همراه اول در نظر دارد به مناسبت روز خبرنگار و بیست و ششمین سالروز عرضه اولین سیم کارت در ایران توسط این اپراتور، همچون سال گذشته یک هدیه ویژه اینترنتی مطابق با لیست قبلی مورد تأیید معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به اصحاب رسانه هدیه دهد.
شرکت ارتباطات سیار ایران، امسال نیز برای تکریم خبرنگاران، بسته اینترنت ویژه یک ساله با حجم ٢٠٠ گیگابایت در نظر گرفته است.

بسته مذکور برای کلیه شماره‌های خبرنگارانی که سال گذشته بسته اینترنتی را دریافت کرده اند، حداکثر ظرف مدت ۷۲ ساعت آتی فعال می‌شود.

 

*** هدیه دولت

 

حسن روحانی در آیین بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت نفت که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، ضمن تبریک ۱۷ مرداد روز خبرنگار به وزیر ارتباطات دستور داد: مانند سال‌ گذشته، امسال هم به مناسبت روز خبرنگار هدیه‌ای تقدیم خبرنگاران شود و اینترنت رایگان در اختیار آنان قرار گیرد.
پس از اعلام این خبر، وزیر ارتباطات روز شنبه مصادف با عید غدیر، در اینستاگرام خود از چگونگی توزیع این بسته خبر داد و گفت: دستور رییس محترم جمهوری برای تقدیم هدیه محضر این عزیزان هم در حال پیگیری است و از امشب توزیع این هدایا انجام خواهد شد.

انتهای پیام///

منبع
خبرگزاری سروش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × چهار =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول