کد خبر:125011
پ
مسکن ملی
وزیر راه و شهرسازی:

۴۰۰ هزار واحد مسکونی در طرح ملی مسکن ساخته می‌شود

وزیر راه با بیان اینکه ۴۰۰ هزار واحد مشکونی در طرح ملی مسکن در کشور ساخته می‌شود از شناسایی افراد فاقد مسکن در تمام کشور خبر داد.

وزیر راه با بیان اینکه ۴۰۰ هزار واحد مشکونی در طرح ملی مسکن در کشور ساخته می‌شود از شناسایی افراد فاقد مسکن در تمام کشور خبر داد.

 

*** قیمت مسکن

 

به گزارش خبرگزاری سروش، محمد اسلامی با بیان اینکه در تمام کشور حوزه‌های مسکن فعال است، اظهار داشت:

وجود التهاب و حباب در بازار مسکن ارتباطی با بخش مسکن ندارد و بازارهای موازی بر قیمت‌مسکن تاثیر می‌گذارد.

افزایش قیمت‌های کالاهای موجود در بازار نیز تابع بازارهای موازی اعم از ارز و طلا است و برای وزرات راه و شهرسازی جامعه هدف دارای اهمیت بسیار زیادی است.

تا دهک‌های هفت جامعه در برنامه‌ریزی اقدام طرح ملی‌مسکن قرار گرفته‌اند و برای دهک‌های یک و دو جامعه با مشارکت سازمان‌های حمایتی مانند کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی، بسیج سازندگی، بنیاد شهید، بنیاد مستضعفان و سایر دستگاه‌های اجرایی ۲۰۰ هزار واحد در سطح کشور درنظر گرفته شده است.

 

*** طرح ملی مسکن

 

به گزارش خبرگزاری سروش، وزیر راه و شهرسازی در پایان با توجه به اینکه ۴۰۰ هزار واحد برای طرح ملی مسکن درنظر گرفته شده است، بیان کرد:

در تمام کشور برای این طرح ثبت نام به عمل آمده و از این رقم ۲۰ هزار واحد متعلق به استان مرکزی است و طرح‌های ساخت آن آغاز شده است.

افراد در تمام کشور در طرح اقدام ملی‌مسکن ثبت نام کردند و پروژه‌ها نیز در تمام کشور آغاز شده است و طبق برنامه های در نظر گرفته شده مردم می توانند صاحب مسکن شوند.

تاکنون در طرح اقدام ملی مسکن یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر فاقد مسکن ثبت نام کرده‌اند و از این تعداد ۹۳۰ هزار نفر پرونده های اولیه خود را تشکیل داده اند و حدود ۴۳۰ هزار نفر پرونده‌هایشان تکمیل شده است.

ثبت نام افراد در طرح اقدامی ملی‌مسکن سبب شد افراد فاقدمسکن در تمام کشور شناسایی شدند و طرح اقدام ملی مسکن شامل افراد شاغل و بازنشسته که بازنشستگان، جوانان و عروس و دامادها در اولویت وزرات راه و شهرسازی است.

انتهای پیام///

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 17 =

کلید مقابل را فعال کنید

همراه اول